Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
770
Поени од реакции
696
haha pa baniraj sta ad se pravi ako si resio mislis deka so toa ke sprecis nseto ad ne postavam nekade imas od mene zeleno svetlo ako mislis da sam za ban postapi i ti kao oni sa sf sto su me banirali za jedan udp koi i do dan adnas negde na neka ip mozda radi a mozda i ne radi bidi fraer ajde posto gledam kolku te tuka postuvat na forumo od pretjhodnite komentari sto si imal sa nekoj clenovi nit mi ulazi nit mi izlazi
u mesto mi stoi i samo me zulja a ti niko smiri malku tenzija ad ne ispadnem veci idiot od ovoga
pa ta lista sam ti ja slao u privat nikome nisam do dan danas poslao ali eto morao sma vrcam dugove pa znaci moja lista delio si blago tebi fraeru

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.449
Поени од реакции
680
haha pa baniraj sta ad se pravi ako si resio mislis deka so toa ke sprecis nseto ad ne postavam nekade imas od mene zeleno svetlo ako mislis da sam za ban postapi i ti kao oni sa sf sto su me banirali za jedan udp koi i do dan adnas negde na neka ip mozda radi a mozda i ne radi bidi fraer ajde posto gledam kolku te tuka postuvat na forumo od pretjhodnite komentari sto si imal sa nekoj clenovi nit mi ulazi nit mi izlazi
u mesto mi stoi i samo me zulja a ti niko smiri malku tenzija ad ne ispadnem veci idiot od ovoga
pa ta lista sam ti ja slao u privat nikome nisam do dan danas poslao ali eto morao sma vrcam dugove pa znaci moja lista delio si blago tebi fraeru
Ne treba da se nerviras samo ti si produzi da si stavljas i ne ulazi u razpravu to je bez korist za to vreme je moglo da stavis jos 5 lista .

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
634
не сум ни ти побарал листа....сам ми испратии листа,,,која што не работеше по ден два,,,,,а јас сум делел твоја листа??????
е сега да видеш поштување..ќе одладиш малку 2 недели,,,,,,ако не ја научиш лекцијата,,,,,,,следниот пат повеќе[DOUBLEPOST=1555334846][/DOUBLEPOST]
Ne treba da se nerviras samo ti si produzi da si stavljas i ne ulazi u razpravu to je bez korist za to vreme je moglo da stavis jos 5 lista .
педалу,,,,немаш научено лекција?сеуште...сакаш повторен УРОК??

Член од
24 јуни 2017
Мислења
199
Поени од реакции
78
A sto ako dobiete lista na PM, namesto 2 ke raboti 5 ili 10 dena. Posle pak ke barate i se vo krug.

Член од
12 февруари 2016
Мислења
107
Поени од реакции
123
to je reseler za
http://mypanel.tv:8080/get.php?username=kgRauZrhh1&password=QfgE3oDlvS&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 15.02.2018, Ističe: 23.02.2019, Trial: Ne, Status: Active
sad sam usao u panel ima oko 1450 usera jedan od reslera za moj panel tv
http://cdn01.iptvthebest.net:15000/get.php?username=qEGXsO2mrO&password=s5buzxkrDC&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 18.07.2016, Ističe: 06.05.2018, Trial: Ne, Status: Active
http://cdn01.iptvthebest.net:15000/get.php?username=UDi2rctV26&password=hWmjvOUkzb&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 20.09.2016, Ističe: 05.06.2018, Trial: Ne, Status: Active
http://king-box.club:80/get.php?username=ZgENZvrfQk&password=T1b3VCGUY9&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 1, Kreiran: 24.01.2018, Ističe: 24.01.2019, Trial: Ne, Status: Active
http://king-box.club:80/get.php?username=xuq28VgX5l&password=Jt1Nd7GmaB&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 18.11.2017, Ističe: 18.04.2018, Trial: Ne, Status: Active
naravno prvi put ugledale svijetlost dana
@zokiniko kad neko drugi objavi liste ti o njemu najgore a kad ti objavis liste javno onda si vazan i kazes ,bez nerviranja'
E.. druze nije to lepo.

Ja stvarno ne razumijem ove ljude kao koji namjerno unistavaju dobre stvari umjesto na pm da ljudima daju, idite j.... nesto pa vam mozda klikeri prorade
hopcup ima klikeri za ovaj posao neka tebi prorade klikeri i najdi si sam listi,hopcup vam dao informacije da nadjete hiljadu listi.

Член од
27 септември 2018
Мислења
91
Поени од реакции
91
@zokiniko kad neko drugi objavi liste ti o njemu najgore a kad ti objavis liste javno onda si vazan i kazes ,bez nerviranja'
E.. druze nije to lepo.

hopcup ima klikeri za ovaj posao neka tebi prorade klikeri i najdi si sam listi,hopcup vam dao informacije da nadjete hiljadu listi.
pa sta vrijedi kad nadje pa odmah spali, ja nikad nisam rekao da on nije strucan ali je idiotluk to sto je radio

Член од
23 октомври 2017
Мислења
730
Поени од реакции
3.570
E.. druze nije to lepo.

gdje uporedjujes listu sa jednom konekcijom i liste sa game servera sa vis e konekcija i da znas koliko listi dajem na pm nebi se javljao ,koliko jer on dao jednu dvije iii nijednu razlika je to u samom pristupu pokazi ijednu sa vise konekcija da sam javno objavio[DOUBLEPOST=1555346411][/DOUBLEPOST]
gdje uporedjujes listu sa jednom konekcijom i liste sa game servera sa vis e konekcija i da znas koliko listi dajem na pm nebi se javljao ,koliko jer on dao jednu dvije iii nijednu razlika je to u samom pristupu pokazi ijednu sa vise konekcija da sam javno objavio
kakv kliker ulazi na default user i lozinku admin /1 il admin /admin 1 samo kad ostave na izvolite

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
634
Некој напиша,,дека тие што имале кликер.......и најдувале листи)
не е кликер,,ако јавно ги објавуваш!!!!!!
има многу членови коишто имаат листи,,давале или не давале на ПП...ама не ги уништуваат јавно!!!!!!
уништивањето јавно ,не е корисно за никого.....напад на панелот...незнааеме ,легален или не,,,,,траање на листата само неколку часа......
а кој го прави тоа,,,,,,само тој што има панел со туѓи листи.........

На врв Bottom