Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
pozdrav svima,jeli ima kakva dobra duša da mi pošalje listu samo sa videotekom sa exyu titlovima za android box ( to mi je za prijateljevu trudnu ženu ),unaprijed hvala :)
 
Последно уредено:
Член од
25 февруари 2019
Мислења
6
Поени од реакции
1
Pozdrav svima na forumu! Pratim več dugo ovaj forum i sviđa mi se mnogo. Odlučio sam da i sam zatražim listu jer vidim da ima tu mnogo dobrih ljudi. Tako ako može jedna sa slovenskim sportskim kanalima na privat.....
Zahvaljujem unapred i ugodan dan svima!
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nettv plus

Poštovani korisnici,

Sa velikim zadovoljstvom Vas obavještavamo da na NetTV Plus platformi možete ponovo uživati kanalima Hrvatske Radiotelevizije (HRT).

Od sada pratite sve kanale unutar ponude: HRT, Nova, RTL i preko 200 ex YU kanala.

Ujedno

Nova humoristična serija "Vrata do vrata" eksluzivno se emituje na kanalu SUPERSTAR TV od 25.02 svakog radnog dana u 18:30

Pozdrav
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
Pozdrav svima na forumu! Pratim več dugo ovaj forum i sviđa mi se mnogo. Odlučio sam da i sam zatražim listu jer vidim da ima tu mnogo dobrih ljudi. Tako ako može jedna sa slovenskim sportskim kanalima na privat.....
Zahvaljujem unapred i ugodan dan svima!

Ako imas android box skini aplikaciju ksport iptv posalji mac adresu i 1 mesec imas gratis od mene
 
F

Fiser74

Гостин
Skinite aplikaciju na vasem android boxu

Ksport iptv

Posaljite mi mac adresu i 1 mesec imate gratis[DOUBLEPOST=1551260342][/DOUBLEPOST]To je aplikacija ..
Posaljite mac i 1 mezec imate gratis
Testirao sam ex yu kanale i ovo je vrhunski server
Izbor filmskih kanala je fenomenalan,ovde ima titlovanih kanala koji i nisu lokalizovani

Ovo stvarno vredi,nekoliko klasa iznad novitot,art i magnum servera

Hvala
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Testirao sam ex yu kanale i ovo je vrhunski server
Izbor filmskih kanala je fenomenalan,ovde ima titlovanih kanala koji i nisu lokalizovani
Ovo stvarno vredi,nekoliko klasa iznad novitot,art i magnum servera

Hvala
Liste su stvar ukusa,a reci da je taj server za nekoliko klasa iznad ARTa recimo,je u najmanju ruku smesno.Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom