Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Не знам поради кој пост, добив-опомена пред исклучување.Кој пост е избришан, но нема везе важно постовите, со уцени и закани до газдите на панелите не се оф топик во темата.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
643
Поени од реакции
1.062
dali neko zna kakvu komandu za shodan,da se moze pronaci koja lista?Prijatelj mi ima placen shodan pa ako moze pomoc
 

Kajgana Shop

На врв Bottom