Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
a drugo pitanjce... pošto sam video da u exenet ima sad arena sport u hd, da li je neko našao ili ima i te nastavke, ne tražim one koje imaju svi, već od arena sport u hd... i @Sota kako da gledam exenet ako su mrtvi svi portovi, kako kod tebe radi?
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
a drugo pitanjce... pošto sam video da u exenet ima sad arena sport u hd, da li je neko našao ili ima i te nastavke, ne tražim one koje imaju svi, već od arena sport u hd... i @Sota kako da gledam exenet ako su mrtvi svi portovi, kako kod tebe radi?
Kod njega sve radi ali neće ništa da nam kaže.Barem Sota daj mrvu.Naravno ne sme se exenet ponovo uništiti.Dali jos uvek exenet ide udp ili nesto drugo...
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
a drugo pitanjce... pošto sam video da u exenet ima sad arena sport u hd, da li je neko našao ili ima i te nastavke, ne tražim one koje imaju svi, već od arena sport u hd... i @Sota kako da gledam exenet ako su mrtvi svi portovi, kako kod tebe radi?
Ta exenet kako mislis nije nihovo delo (znaci nema nista sa oficialna exenet tv) to sto je bilo i jos je to sa nelegalci koj koristat internet ot tamo i radat test dok ne sredat sve i posle ce prodat sve ako gi ne uhvatat,namerno koristat drzava koja nije u EU i gleda ovi stvari kod prste.I radi druze sad na jedan port 8000 ali da se uguras treba da pritisnes restart zasto ot restrimeri nema prazno mesto.Za to druze ruse sa uradili jedan programcic koj kad stavis ip i port i stavis sve na 1 sek ona automaski daje restart.Pa tako zajebes 12 sata da radi da vidis ovi koj ti se hvalat sa kombo liste sve ce im preskace pa makar i da imat pass koj niko nema u internetu.:pos:
 
I

ilijao88

Гостин
Ta exenet kako mislis nije nihovo delo (znaci nema nista sa oficialna exenet tv) to sto je bilo i jos je to sa nelegalci koj koristat internet ot tamo i radat test dok ne sredat sve i posle ce prodat sve ako gi ne uhvatat,namerno koristat drzava koja nije u EU i gleda ovi stvari kod prste.I radi druze sad na jedan port 8000 ali da se uguras treba da pritisnes restart zasto ot restrimeri nema prazno mesto.Za to druze ruse sa uradili jedan programcic koj kad stavis ip i port i stavis sve na 1 sek ona automaski daje restart.Pa tako zajebes 12 sata da radi da vidis ovi koj ti se hvalat sa kombo liste sve ce im preskace pa makar i da imat pass koj niko nema u internetu.:pos:
znam da na tom portu jedino radi, ali ne rade svi programi što mi je krivo, al jbg.... nego jel možeš pomoći oko toga... koji je to programčić, hajde na pp...;)
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Член од
12 февруари 2018
Мислења
321
Поени од реакции
24
tv_channels__2.m3u - 570 KB
playlist 22-03-2018 1.m3u - 584 KB
Sport_Channels-22-03-2018.m3u - 16 KB[DOUBLEPOST=1521731688][/DOUBLEPOST]week.m3u8 - 6 KB
Poland.m3u - 625 B
RASNOE_IPTV_playlist.m3u - 19 KB
Sborka_by.m3u - 30 KB
Sborka2_by.m3u - 7 KB
Serbia.m3u - 1 KB
TRIOLAN (1).m3u - 10 KB
TRIOLAN.m3u - 11 KB
tv_romania_m3u.txt - 4 KB
UGMK_TELECOM_RU.m3u - 17 KB
Pleylist_Rosia.m3u - 15 KB
film.m3u - 177 KB
film2.m3u - 58 KB
index.m3u - 14 KB
IPTV_UA.m3u8 - 3 KB
Izrail.m3u - 2 KB
Maxnet_UA.m3u - 7 KB[DOUBLEPOST=1521733415][/DOUBLEPOST]ANDRIOD APPS 03-22
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2017
Мислења
12
Поени од реакции
52
..neznam ima li smisla tražiti od nekog listu na poklon,jer čitam u postovima da je sve manje ljudi koji to znaju,a spremni su pomoći onima koji neznaju..
"Nađi vremena za darivanje, dan je prekratak da bi bio sebičan" - Majka Tereza
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Tih HR ima na svakom ćošku, što neko reče ima u svakoj boljoj listi.
Mi smo napredni u HR hahahaha tako da ja ne trzam za tvojima:angel:[DOUBLEPOST=1521744862][/DOUBLEPOST]
..neznam ima li smisla tražiti od nekog listu na poklon,jer čitam u postovima da je sve manje ljudi koji to znaju,a spremni su pomoći onima koji neznaju..
"Nađi vremena za darivanje, dan je prekratak da bi bio sebičan" - Majka Tereza
Davati je zacijelo uzvišenije nego primati, ali je bez sumnje i zamornije.
Daj i biti će ti dato.[DOUBLEPOST=1521744997][/DOUBLEPOST]
Koristi li ko ovaj STB emulator na Smart TV?
Ne vredi ti to jer nemozes mac mijenjat
 
Последно уредено:
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Edno Prasanje do po iskusnite majstori vo ovoj fotum ima li sansa C-Linija od DM500HD da se pretvoti vo M3U File za gledanje preku Android TV ili nekoja druga forma za IPTV ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom