Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Na poklon jednom clanu kajgana foruma C linija
Otvara skoro pa cio pink paket,ARENE 123456 FHD,SK123 FHD,HBO123 FHD,cinemax12 FHD i cinestar fantazy cinestar1 itd puno FHD kanala sportskih i ostalo
traje do 2029. godine
Nek mi se jedan javi na pm:angel:
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
znate sta meni je isto udp bezveze. pukne za cas. kod mene evo od tri sata radi isti kanal na ts listi i nije ni trznula a lista mi traje vec godinu. ja neznam koje vi to liste gledate da vam ne valjaju
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
znate sta meni je isto udp bezveze. pukne za cas. kod mene evo od tri sata radi isti kanal na ts listi i nije ni trznula a lista mi traje vec godinu. ja neznam koje vi to liste gledate da vam ne valjaju
To i mene cudi Dux ja kad na smart tv i android slozim mjesecima sam miran cak vidim da nekoji i preduzili pretplatu na 6 i 12 mjeseci
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
To i mene cudi Dux ja kad na smart tv i android slozim mjesecima sam miran cak vidim da nekoji i preduzili pretplatu na 6 i 12 mjeseci
ma da. gledaju liste pero/pero123 i čude se kad puknu ili štekaju jer gazda gleda. jbt jedan art mi traje po par mjeseci. nesecka ništa a to je slabija lista od ovih boljih i na više konekcija. udp mi trajalo po 10 15 dana neki i manje. i odustao a za c linije jbg to je najstabilnije ali nazalost neposjedujem dream
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
znate sta meni je isto udp bezveze. pukne za cas. kod mene evo od tri sata radi isti kanal na ts listi i nije ni trznula a lista mi traje vec godinu. ja neznam koje vi to liste gledate da vam ne valjaju
Ne odi neli ;):
Код:
http://85.14.32.12:5555/status
Imam listi od Siol i T-2 na ovoj nacin, so godini nanazad rabotat.
Znaat da se zastitat, e sega tvoe ubeduvanje e dali cini ili ne :).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom