Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 февруари 2018
Мислења
45
Поени од реакции
13
@nolte vidim da stalno saljes linkove,
za MAC i ima smisla stavljati listu jer se moze uzeti neki opsegda generise.
Ali user pass lista mi nema smisla ako je recimo od 10 karaktera svaki i koristi se bruteforce to je mnogo vise kombinacija 100miliona itd.
najbolje preko prpgramskog koda staviti loop a ne listu.
Jesi li uspeo nesto da generises na osnovu tih lista user:pass?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Vjerovatno lupam, ali jesi li probao kao group staviti: art, neretva, twobrothers itd. na svaki kanal iz te liste. Onda ce ti kad odaberes tu grupu pokazati samo kanale iz te liste. Doduse, vjerovatno ce ih opet ucitati sve, jbg.:( nemam taj player pa nisam siguran da li bi ovo islo.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Sve su "podeljenje" kad se stavi na kraju _plus jer se tad dodaju grupe, logoa..
ovo ima pravo. i meni kad stavim direktan link od arta, kafića, bossne, storm. automatski podjeli na grupe... bez da stavim plus. ali kad stavim gradinu, dva bratA, clientlink, narodnu, zdravu. onda mi je onako ko ma slici sto si postao. neke liste vecinom mac imaju u sebi da odmah dijele na grupe svoje i bojim se da tu nema spasa. jedino da ako imas takve liste staviš na drugaciji nacin. ne preko url[DOUBLEPOST=1521022697][/DOUBLEPOST]ova slika sto si postavio nije na direktan url. jel vidiš da dva brata imaaju razlićit broj kanala u originalu imaju 2619. a i lista narodnanepiše narodna kad je s linka i ona ima 1876 u originalu
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ma probao sam sinoc samo liste koje idu na GET.php al dodavao sam _plus pa nije pomoglo, probacu kasnije bez _plus

Evo sad oce bez _plus dodatka al onda kad izaberes neku listu da pustis nema grupa, sport, srbija, bih...
 
Последно уредено:

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
@Gargamel83
Zato sam rekao da to ne ide.

1. Postoje liste koje su standard podeljene u grupe od samog provajdera-servera bez obzira dali je m3u, m3u_plus, ili m3u(_plus)&output=ts, te liste su uvijek podeljene.
2.Ima liste koje nisu standard podeljene i ako te liste ubacis u
2.1. m3u ili m3u&output=ts onda je ta lista skupljena i bez grupe
2.2. m3u_plus ili m3u_plus&output=ts onda je lista podeljena u grupe
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
da ali te koju su automatski na grupe. naptaviš ovako. ocitas je u vlc, pa ke sptemiš kao datoteku onda tu datoteku ponovno ocitas na vlc pa opet to ocitano sptemiš ponovno kao datoteku e sad tu drugu po redu učitas u aplikaciju kao datoteku, ne url i nece biti grupa.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Kod mene je ovako sad, nije ni ovo lose, dobro je kako je bilo. Samo je bas bzvz sto nemaju grupe i kad se otvori Client Portal, valja naci Sport Klub recimo medju 7.172 kanala..



Ova lista sto je ucitana po grupama je "ART" i ona ne moze ovako kao ove ostale u jedan odeljak. Nije ni lose to, ART najvise i gledam. Opet ucitavanje traje malo duze al vredi, kad imas sve onda nije frka sacekati koji minut, posle sam dodao ukupno 8 lista.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Posto sam obnavljao svoj player (Linux) Ubuntu
pa da ne bacim nozda nekom treba, a i da ljudi koriste najbolji internet protokol

Ace Player u Ubuntu (I ostalim debian distribucijama)
ovde

Код:
http://compizomania.blogspot.com/2014/10/ace-stream-30-ubuntu-1404.html


Код:
echo 'deb http://repo.acestream.org/ubuntu/ trusty main' | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/acestream.list
sudo wget -O - http://repo.acestream.org/keys/acestream.public.key | sudo apt-key add -
sudo apt-get update
sudo apt-get install acestream-full



Firefox52.ESR

Код:
sudo add-apt-repository ppa:jonathonf/firefox-esr
sudo apt-get update
sudo apt-get install firefox-esr

instalirajte skripte u firefoxu 52ESR

sa ove adrese

Код:
http://awe.acestream.me/
proverite u add-on menadzeru plug-ine

treba da je;
Ace stream P2P Multimedia Plug -in mora biti "Always Activate"
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Kod mene je ovako sad, nije ni ovo lose, dobro je kako je bilo. Samo je bas bzvz sto nemaju grupe i kad se otvori Client Portal, valja naci Sport Klub recimo medju 7.172 kanala..



Ova lista sto je ucitana po grupama je "ART" i ona ne moze ovako kao ove ostale u jedan odeljak. Nije ni lose to, ART najvise i gledam. Opet ucitavanje traje malo duze al vredi, kad imas sve onda nije frka sacekati koji minut, posle sam dodao ukupno 8 lista.
Sto ne ubacis liste ovako:
1.ART listu prvu posto je najvise gledas
2.Neku drugu listu u m3u_plus da ti daje grupe
3, 4, 5 ... itd. u m3u format liste koje manje gledas, da od njih imas samo ime liste.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom