Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
/udp/239.10.2.13:5000, to je subnet maska Kanala A iz T2 paketa, i uvek samo to, da imas URL port bi smo vec, ali ovako ,pretresi T2 opseg ..........portovi su im u zadnje vreme ludi
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
odgovor panelrazaraču,lista je ok,ali znam i za bolje....hvala na listi,evo javno....samo nisam znao za taj server....a,ne mrzimo se mi toliko,ma što o nama mislili...:duel:
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
PAZI SADA,iako nisam aktivan,ali pratim vaša pisanja,nekolicina forumaša će dobiti na poklon,alate,uputstva....i garantirano imaju svoju listu....to će biti odabir,onih,kojima ja želim nešto pokloniti,i zamoljavam vas da mi se ne javljate na pm...s kojekakvim pitanjima,jer ne odgovaram,samo starim forumašima....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
PAZI SADA,iako nisam aktivan,ali pratim vaša pisanja,nekolicina forumaša će dobiti na poklon,alate,uputstva....i garantirano imaju svoju listu....to će biti odabir,onih,kojima ja želim nešto pokloniti,i zamoljavam vas da mi se ne javljate na pm...s kojekakvim pitanjima,jer ne odgovaram,samo starim forumašima....
Zoki jesuli ti alati nesto nepoznato sirokoj masi ili ono standardno od salezli,denis,miki...

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Член од
13 февруари 2016
Мислења
24
Поени од реакции
15
PAZI SADA,iako nisam aktivan,ali pratim vaša pisanja,nekolicina forumaša će dobiti na poklon,alate,uputstva....i garantirano imaju svoju listu....to će biti odabir,onih,kojima ja želim nešto pokloniti,i zamoljavam vas da mi se ne javljate na pm...s kojekakvim pitanjima,jer ne odgovaram,samo starim forumašima....
Koliko "star" član treba da budem da bih participirao za tool :)
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
glupo je da pišem,ponavljam,odlučiti ću kome ću što pokloniti...možda radite s ovakvim alatom....? bandicam 2017-12-20 19-23-35-491.jpg [DOUBLEPOST=1513794765][/DOUBLEPOST]da ne postavljam dalje....nekoga će iznenaditi....nekoga razočarati....listi sam se nadijelio,želim da sami sebi nešto nađete....ili si kupite plaćenu listu,ja ću vam preporučiti....i probleme ste riješili...sve je relativno....
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
glupo je da pišem,ponavljam,odlučiti ću kome ću što pokloniti...možda radite s ovakvim alatom....?Прегледај го приврзокот 182102[DOUBLEPOST=1513794765][/DOUBLEPOST]da ne postavljam dalje....nekoga će iznenaditi....nekoga razočarati....listi sam se nadijelio,želim da sami sebi nešto nađete....ili si kupite plaćenu listu,ja ću vam preporučiti....i probleme ste riješili...sve je relativno....
E izem ti alat...:pos::pos::pos::pos:...ima se nagledate...naravno,samo treba da platite...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom