Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692
Jel si ti malo nervozan ako ti treba kakva lista samo reci tu smo da se druzimo.Ja sam ti djed mraz ovaj mjesec navrati a vreca je puna svega da ti kazem brojke zavrtilo bi ti se ;)
:angel:
PS:stavio mi blokadu ni liste mu nemogu poslat ajojjjj torpedo
poozdrav dedo mraz cekamo te sa poklone
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Jel si ti malo nervozan ako ti treba kakva lista samo reci tu smo da se druzimo.Ja sam ti djed mraz ovaj mjesec navrati a vreca je puna svega da ti kazem brojke zavrtilo bi ti se ;)
:angel:
PS:stavio mi blokadu ni liste mu nemogu poslat ajojjjj torpedo
To je zasto prosli put ste go izbazili iz zezalica.Neki mu je rekal da kad nema traktor nije mu mesto tamo.hehehe
Stvarno li treba covek da ima traktor da se uclani na taj famozni forum.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
94
Поени од реакции
61
Jel si ti malo nervozan ako ti treba kakva lista samo reci tu smo da se druzimo.Ja sam ti djed mraz ovaj mjesec navrati a vreca je puna svega da ti kazem brojke zavrtilo bi ti se ;)
:angel:
PS:stavio mi blokadu ni liste mu nemogu poslat ajojjjj torpedo
Postovanje
Hajde kad si poceo da djelis daj nesto i mu moje postansko sanduce. :)
Imam pitanje da li neko zna kako i da li je moguce gledati ove liste u VLC playeru gdje se pojavljuje stalno onaj pop up boks sa user i password ?
hvala
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
240
Поени од реакции
32
kako se mogu dodati ex yu kanali u ovaj program dream stream e2, videh da je neko postavljao i instalirao sam program, ali nista ne razumem pa ako bi neko bio voljan da objasni?pozdrav :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Postovanje
Hajde kad si poceo da djelis daj nesto i mu moje postansko sanduce. :)
Imam pitanje da li neko zna kako i da li je moguce gledati ove liste u VLC playeru gdje se pojavljuje stalno onaj pop up boks sa user i password ?
hvala
Nisam rekao da sam poceo dijelit krivi citat nego nek svrati na zezalicu mozes i ti hahahh
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Kristalno jasna slika? Ili ? ;)


Potrebna hebacka brzina interneta.. a o ovim listama sto diskutujete samo Dim... pratim forum .... nebi da pricam previse dal Art ili bilo koja druga lista sve se gleda ... toliko

Pozdrav svima na forumu
 

Attachments

Член од
5 декември 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
ne mi e jasno so ovie listite tuka sto gi stavate pa se menat sekoj den, zosto ne koristite live tv serbia addonsot i tamu rabotat site kanali?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom