Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
evo,kao bobanku,nikada nisam imao ništa protiv njega,ali svi očekuju nekakvu exyu listu....[DOUBLEPOST=1510695136][/DOUBLEPOST]nolte,većina zna tko si ti...meni ne smetaš,zato me ne prozivaj....[DOUBLEPOST=1510695350][/DOUBLEPOST]by the way,nolte,ja sam dao i previše za ovaj forum...i ne skrivam se...iza novih nickova,ja sam taj koji jesam,možete me samo mrziti,ili poštivati....
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
evo,kao bobanku,nikada nisam imao ništa protiv njega,ali svi očekuju nekakvu exyu listu....[DOUBLEPOST=1510695136][/DOUBLEPOST]nolte,većina zna tko si ti...meni ne smetaš,zato me ne prozivaj....
Abe ja povise po mkd kanalite sum ama ima i ex-yu, a tie sto cekaat ex-yu lista mozebi i ke docekaat.
1.jpg
 
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
evo,kao bobanku,nikada nisam imao ništa protiv njega,ali svi očekuju nekakvu exyu listu....[DOUBLEPOST=1510695136][/DOUBLEPOST]nolte,većina zna tko si ti...meni ne smetaš,zato me ne prozivaj....
Di sam ja tebe prozvao , osim ako nemas i ti nekoliko nickova ovdje na ovom forumu.
E moj zlocko vecina zna tko si i kakav si , meni ti ne smetas ali lagano odleprsaj od mene poput leptira poleti i nestani.

Код:
#EXTINF:-1,RTS1
http://195.181.160.164:8080/rts1/mpegts
#EXTINF:-1,RTS1
http://185.102.218.71:8080/rts1/mpegts
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Eve primer za skeniranje kanali od cel svet a i ex-yu ima
ekstra lista

Код:
http://62.210.248.96:11000/live/
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
nolte,ok...dobar si,ja nemam duplih nickova,to se može provjeriti,nisma zloćko,bio sam dobronamjeran...e,sada postajem zloćko,jer vidi kakvi ste i VI....a ,ti mi nisi interesantan,stoga,zaobiđimo se....jer ionako ti ćeš promjeniti nick,nakon nekog vremena...,o čemu pišemo...poštenju...skupljanju poena...ili....
 
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
nolte,ok...dobar si,ja nemam duplih nickova,to se može provjeriti,nisma zloćko,bio sam dobronamjeran...e,sada postajem zloćko,jer vidi kakvi ste i VI....a ,ti mi nisi interesantan,stoga,zaobiđimo se....jer ionako ti ćeš promjeniti nick,nakon nekog vremena...,o čemu pišemo...poštenju...skupljanju poena...ili....
Slazem se kolega , zaobiđimo se , svak svoja posla nek gleda i sretno ti bilo ma gdje kod bio :)
Код:
http://homefrends.ddns.me:5500/get.php?username=amirdzigi&password=kyDYUSmP2b&type=m3u
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Heh Zoki, samo eden covek moze da napise nisma namesto nisam :). Pa ne sme nie od vcera :), znaeme koj e koj.
Jas bi rekol deka tuka imas mnogu nikovi, ni ti ne pamtis kolku :).
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
saskon pozdrav,nikada nismo bili u konfliktu,pa nisam bio ni s mnogima dugima,ako nisam pomogao,nisam ni odmogao....ali nitko nije napisao,zok2009 je pravi,naučio nas je nešto,podijelio liste,naravno na pm....ali,ja to ni ne tražim,sve na vašu sav:oeoeoe:jest,ali ja se ne skrivam,da sam omiljen,bio bi na zezalici,u "visokom društvu",ili na SF-u,jer sam i tamo nepoželjan....jedino sam na ovom forumu,i poštivam moderatore,što imaju strpljenja za nas...poštivam kuću u kojoj jesam....i tako se ponašam...
 
Член од
21 јануари 2016
Мислења
223
Поени од реакции
119
saskon pozdrav,nikada nismo bili u konfliktu,pa nisam bio ni s mnogima dugima,ako nisam pomogao,nisam ni odmogao....ali nitko nije napisao,zok2009 je pravi,naučio nas je nešto,podijelio liste,naravno na pm....ali,ja to ni ne tražim,sve na vašu sav:oeoeoe:jest,ali ja se ne skrivam,da sam omiljen,bio bi na zezalici,u "visokom društvu",ili na SF-u,jer sam i tamo nepoželjan....jedino sam na ovom forumu,i poštivam moderatore,što imaju strpljenja za nas...poštivam kuću u kojoj jesam....i tako se ponašam...
tako je @zok2009 ,ti si oduvek bio korektan i fer,delio liste i javno i na pp i na ovom forumu si puno doprineo i svi smo neko vise neko manje ali sigurno od tebe i ponesto naucili,pozdrav za sve !
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
saskon pozdrav,nikada nismo bili u konfliktu,pa nisam bio ni s mnogima dugima,ako nisam pomogao,nisam ni odmogao....ali nitko nije napisao,zok2009 je pravi,naučio nas je nešto,podijelio liste,naravno na pm....ali,ja to ni ne tražim,sve na vašu sav:oeoeoe:jest,ali ja se ne skrivam,da sam omiljen,bio bi na zezalici,u "visokom društvu",ili na SF-u,jer sam i tamo nepoželjan....jedino sam na ovom forumu,i poštivam moderatore,što imaju strpljenja za nas...poštivam kuću u kojoj jesam....i tako se ponašam...
Daleku od konflikt :), voglavno sme bile korektni ti i jas. Mislam glupavo e rasprava za nekoja lista ili strim koja vaka ili onaka ke padne :).

Ne sum ni jas na zezalica, dodusa ne sum ni probal da se registriram, ednostavno ne mi treba :), na sf sum vo nekoja zona.

Voglavno tuka si korekten inaku znaes da bides i nezgoden :).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom