Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

C

CORE_i5

Гостин
Koliko si siguran, za trecorazredne liste a deset strane rasprava.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
E svaka ti cast jedini bez trunke zlobe, cinizma i brige o tudjem ponasanju , vidi se da brines svoju brigu i zivis svoj zivot , rapekt !!!
Koliko diskusije kako svi imaju, brige sta ce drugi da gledaju itd..
Kad tako brinete a svi imate podjelite ljudima koji nemaju svi ce bit sretni i zadovoljni , a i vi necete morat brinit o drugima ;) ... pozzz
Svi se hvale a kad im neko napise poruku da mu daju listu svi se posute , a sve neke dobrice !!!
A ljudstva na jednom mjestu nisam odavno sreo ko ovdje !!!
Ovo je moje zadnje javljanje i posto imam sve mogo sam sebi priustit ovo da podjelim ...
Gledam ArtIptv, Telemach, Amis,CS sa 3 c linije... Ovo ostalo mi bilo visak :)
Za sve meni drage ljude pozdrav a dusmani „CRKNITE“
@tissot75
 
Последно уредено од модератор:
S

sasodaniel

Гостин
po meni naj pametnije je da obrisete sve sto ste postirali da se smire strasti i da se radi kako je dosada radilo jer ovo je mesto gde se po nesto novo nauci
za ovake i slicne ispade netreba
covjek uci dokle je ziv!!!
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Evo cukica pocele su da se oglasavaju.
Pasa moj solidni netreba da objavljujes moje prezime javno mogao si pitati dao bih ti ja i adresu i tell sve, sta ja radim i sta objavljujem je moja stvar kakve veze imas ti sa ovom situaciom. Trebam da pitam kralja i tebe gdje cu sta da stavim.
Ti si bio najvjerni ćukica tamo a sad glumis nesta,jadno,jadno jadno
 
Член од
2 ноември 2017
Мислења
23
Поени од реакции
12
DOK SE SKENIRA DOK SE UNISTAVAJU LISTE NET TV I GSS MEDIA SRETNI PA JOS VAS PODRZAVAJU PA VIDITE AKO NASTAVITE SA JAVNO NECE BITI NISTA DA SE GLEDA A NJIH NE DIRATE A ONI SAMO TRLJAJU RUKE I UZMAJU PO 20E SVAKO SAD JAVNA LISTA PRVO PROMISLITE STA RADITE
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
DOK SE SKENIRA DOK SE UNISTAVAJU LISTE NET TV I GSS MEDIA SRETNI PA JOS VAS PODRZAVAJU PA VIDITE AKO NASTAVITE SA JAVNO NECE BITI NISTA DA SE GLEDA A NJIH NE DIRATE A ONI SAMO TRLJAJU RUKE I UZMAJU PO 20E SVAKO SAD JAVNA LISTA PRVO PROMISLITE STA RADITE
Pa 20 evra sa nista ali kvalitet koj pruzat za to ne kosta i 5 evra to je problem.E i kureta hoce 10 evra ali lista mu ne vredi platite vise ot 6 evra,ali kad ne znas ce si placas .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom