Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
sota kako neshvacas da ZNAM vise od tebe i da imam vise od tebe. zato i jesi ljubomoran i nemozes pojmit da netko može imati tolike liste. ma nisi ti zasluzio od mene listu. kako neshvacas da imam vise od tebe i da mi netreba . bio sam te pitao radi fore. onda. a to dali znam tebe. pa ako te i neznam mislim da nisam ništa propustio. vidiš i nacin na koji pišeš meni pomaže da te procijenim. kao npr: nisam zasluzio., moliti listu. ma sta se stavljas iznad svih kad to nisi. NETREBA MI OD TEBE- JER IMAM VIŠE OD TEBE SHVATI. Da si ti bio malo bolji mozda bi ja tebi dao koju listu. eto ako me zamoliš i isprićas mi se. poslat cu ti par komada.:цицки:[DOUBLEPOST=1500561653][/DOUBLEPOST]a tko je koga prvi prozvao vrati se u nazad i citaj.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
sota kako neshvacas da ZNAM vise od tebe i da imam vise od tebe. zato i jesi ljubomoran i nemozes pojmit da netko može imati tolike liste. ma nisi ti zasluzio od mene listu. kako neshvacas da imam vise od tebe i da mi netreba . bio sam te pitao radi fore. onda. a to dali znam tebe. pa ako te i neznam mislim da nisam ništa propustio. vidiš i nacin na koji pišeš meni pomaže da te procijenim. kao npr: nisam zasluzio., moliti listu. ma sta se stavljas iznad svih kad to nisi. NETREBA MI OD TEBE- JER IMAM VIŠE OD TEBE SHVATI. Da si ti bio malo bolji mozda bi ja tebi dao koju listu. eto ako me zamoliš i isprićas mi se. poslat cu ti par komada.:цицки:[DOUBLEPOST=1500561653][/DOUBLEPOST]a tko je koga prvi prozvao vrati se u nazad i citaj.
Druze nema li nablizo neki čamac da se prosetas iz more a si zapel da se razpravljas sa ovi Sota-pa taj nije tvoja klasa samo gubis vremena i trenutaka iz zivota koj nema nikad da vratis.Ajde budi malo ozbilan i vise nista mu neotgovaraj ce i ova 4 zena ponovo ce go napusti-budi malo milostiv vidis da internet tv mu je jedino ostalo a ti odmah go gadzjas tamo.hehehehe :pos:
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
sota kako neshvacas da ZNAM vise od tebe i da imam vise od tebe. zato i jesi ljubomoran i nemozes pojmit da netko može imati tolike liste. ma nisi ti zasluzio od mene listu. kako neshvacas da imam vise od tebe i da mi netreba . bio sam te pitao radi fore. onda. a to dali znam tebe. pa ako te i neznam mislim da nisam ništa propustio. vidiš i nacin na koji pišeš meni pomaže da te procijenim. kao npr: nisam zasluzio., moliti listu. ma sta se stavljas iznad svih kad to nisi. NETREBA MI OD TEBE- JER IMAM VIŠE OD TEBE SHVATI. Da si ti bio malo bolji mozda bi ja tebi dao koju listu. eto ako me zamoliš i isprićas mi se. poslat cu ti par komada.:цицки:[DOUBLEPOST=1500561653][/DOUBLEPOST]a tko je koga prvi prozvao vrati se u nazad i citaj.
eh kad si tako ravnodusan posalji meni koji komad da se sta ima gledat ,naravno ak nije problem
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
molba za ove sa listama da mi posalju sta u inbox
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Druze nema li nablizo neki čamac da se prosetas iz more a si zapel da se razpravljas sa ovi Sota-pa taj nije tvoja klasa samo gubis vremena i trenutaka iz zivota koj nema nikad da vratis.Ajde budi malo ozbilan i vise nista mu neotgovaraj ce i ova 4 zena ponovo ce go napusti-budi malo milostiv vidis da internet tv mu je jedino ostalo a ti odmah go gadzjas tamo.hehehehe :pos:
Pifi retko ti lajkujem postove ali ovo sam morao jer si stvarno u prpkiavo .Dux4 ne gubi vreme i lepe trenutke svoga zivota jer nema kraja hjihovim dugackim citatima ,covek bi pomislijo da su neki politicari.I jos neto
Со мојот пост завршуваат сите провокации, следен пост, БЕЗ РАЗЛИКА КОЈ ЗАПОЧНАЛ, КОЈ БИЛ ВО ПРАВО, КОЈ НЕ БИЛ ќе оди на ПЕРМАНЕНТЕН БАН ОД ФОРУМ.
Stavio sam cictat od moderatora koi je naglasijo sta ce se desiti ako produze dalje provokacije.
Dvoicu su banirali po kratkom postu,White i Sota teraju dalje pisu li pisu diskutiraju bez kraja svaki post oftopic moderator hi i ne opomene javno.Dali pravila vaze za sve ili za pojedince ne vaze ili imaju status ugrozena zasticena vrsta.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.892
Поени од реакции
7.569
Темава ја отварам со последна опомена
Ако почнете да се расправате, има провокации, се одвиваат расправии за некој други форуми, слики од телевизии како постери од тинеџерски списанија ќе бидам приморан да ја заклучам темава и отварање некад некоја друга година или пак никогаш веќе а за тие што отвараат нова иста тема ќе следат казнени и бан.

Веќе немам трпение и затоа имајте почит кон модераторите и сите кој ја посетуваат темава.
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
371
Поени од реакции
109
Конечно проработи, стварно штета за темата повторно да биде затворена, ова е можеби најдобрар форум за овие теми овде и пошироко.
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443

Kajgana Shop

На врв Bottom