Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Oni koji su djelili takve liste nazalost nisu vise tu ,a ovaj slikar,e od njega vam nema kakve pomoci samo prica i slikica,sreca nasa da je jos white tu,pozz
Ако не ти се допаѓа, можеш комотно да го напуштиш форумот.

Ja je neću sigurno kupiti :D ali kad već prodaješ javno što nisi dao neki testni. To što imaš spisak kanala a niko ne vidi kvalitet ništa ne znači.
Нема потреба да објаснуваш дали ќе купуваш нечија листа и зошто истата не би ја купил. Ако некој сака да ја купи, ќе си комуницира со тој што продава по ПП.

puna tragedia sve kanali iz internet stavil za to i ne daje test.hehehehe
To samo neka budala kao Sota moze da se uhvati da kupi ovo remek delo.hahaha:pos:
Поздрав, бан!

dajem test citaj malo bolje sto pise ih kakve ste stvarno mi se gadi od vakve ko tebe provokator bez razloga
Не обрнувај внимание на некој што провоцира, само пријави го мислењето и остави модераторите да реагираат.

' bmwx6 psihijatar bi imao Probleme s tobom.
Odavno sam prodao server sad radim samo marketing.
Cijena je bila astronomska i ljudi nebi uzeli da to nije bilo ok.
Da ti kazem da je servr prodan sa svim lokalima ti to i nerazumis.
Znam koji te server ovdje drzi da bi pametovao i omalovazavao druge.
Providan si..
Психијатар проблем со некој, форумов проблем со тебе. Бан 20 дена, следен перманентен.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Код:
http://hdlivetv.de:8000/get.php?username=6509WX1mAO&password=2L0KNWO0Wu&type=m3u
[DOUBLEPOST=1496348096][/DOUBLEPOST]ESP

Код:
http://163.172.213.25:8000/get.php?username=MONO&password=MONO&type=m3u
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
bemti...tu se prodaje,ako treba nešto prodati,ali,kavalitetno....javite se na pm....zašto nešto gledati besplatno....kada možeš imati sve za sitnu lovicu.....ali, pazi ovo...sve u HD-u....samo pitaj,što te zanima....?
 
Последно уредено:
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
al ti je program...B92,možda ga ti imaš.prosvjetli me....[DOUBLEPOST=1496359976][/DOUBLEPOST]ajde,da Vas vidim,koliko Vas ima budnih na ovom forumu,prvi koji se javi dobije listu,ali da to napiše....
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
al ti je program...B92,možda ga ti imaš.prosvjetli me....[DOUBLEPOST=1496359976][/DOUBLEPOST]ajde,da Vas vidim,koliko Vas ima budnih na ovom forumu,prvi koji se javi dobije listu,ali da to napiše....
Svi su budni samo posmatraju za kaj se zbiva.
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
nećete besplatno,nećete kupiti...a.što imaš od posmatranja....pozdrav za Tebe....[DOUBLEPOST=1496360524][/DOUBLEPOST]jedva četri-pet ljudi na forumu....znači,treba biti ozbiljan,ponuda još vrijedi,prvi koji se javi...dobije listu....
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
pa,družiti ćemo se na pm,da ne spamujemo forum.....poštivam pravila....
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Tuka sme uzivajte sto vika bobanku cekame dobar strim. Ako ima nekoj od folk tv Makedonija strim neka pusti toj stariot strim nikogas raboti nikogas ne.Osven vo starsat vo koja lista go ima folk tv mk.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom