Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.194
Поени од реакции
190.174
Ова е тема за дискусија и постирање на интернет листи, канали, телевизии, што ли јас знам а не за чет, поздрави и честитки. Штом не се разбирате од збор - клуч.
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.350
Поени од реакции
13.639
Инфо: модераторите ќе отворат нова тема со точно дефинирани правила кои ке мора да бидат почитувани за да функционира истата.
Оваа ќе остане затворена :( (админи џубриња!)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.350
Поени од реакции
13.639
ИНФО: Модераторите и дел од админите сеуште мислат дека темава треба да стои заклучена.. и разбирливо е зошто е тоа така.

Е сега ќе одам против нивната волја и ќе ја отворам темава со надеж дека вие конечно ќе престаните со глумење, непотребно пријавување, ќе престаните со таа виртуелна војна и лечење комплекси од расправии по претходните форуми кај што сте биле активни.
Искрено, ова е последно што Никола може да го стори за вас, и очекувам да ја оправдате мојата доверба.
Споделувајте листи, не одете оф-топик, не се замарајте со другите.. едноставно гледајте ја вашата работа и искористете ја темава за добра дискусија од која сите ке имаме бенефит.

Да повторам, ова е последен пат и обид да ги решиме проблемиве со убаво.
На крај не ми преостанува ништо друго освен (IP) банирање од тема и форум.


Благодарам.
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
368
Поени од реакции
109
Убаво, Никола од тебе сега е ред на нас да ги почитуваме правилата на форумот.:oeoeoe:
 
M

malesevac

Гостин
Dali moze neko da kaze sta se ovde desava recimo na srbskom
da bi i ostali razumeli o cemu se radi,sta je novo,itd
 
На врв Bottom