Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
može li mi netko odgovorit. moze i na pm.?
jasno mi je kako viditi "stvari" s wireshark kad si u svojoj mrezi i stvari koje se događaju u tvojoj mrezi ali kako se spojiti i dali je moguće da vidim usere i pass iz nekog servera pomoču njega. ako sam ja u svojoj mrezi a server je npr u francuskoj? znaci dali je dovoljno pokrenuti samu listu s tog servera da bi se uspostavila komunikacija ili su potrebni neki dodaci ili još nešto? znam da znate bar trojica s foruma. dajte makar povrsan odg na pm. da znam u kom smjeru da idem. hvala.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
sto ne postavi sve iz tog stalkera......:icon_mrgr:..tu ima i ovo.....turski stalker je u pitanju za divno cudo......

100 konekcije

http://iptv.bumimu.com:8000/get.php?username=ADULT&password=ADULT&type=m3u

ovo je dobro za laku noc ali jedno 10 godine da se gleda...:icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:

Прегледај го приврзокот 170850
Ajde Boki znamo da i ti znas u stalkere i da u tome ima vise listi ajde sve postavite van da smo mirni jedno vrijeme ima jos ko da se pohvali da moze.
Izgleda da ja spadam u skupinu rijetkih koji ovdje ima karakter
kao osoba i nisam dosao u napast da se hvalim stalkerima ili ih javno kacim.Pedeset i nesto godina imate pojedinci a vidi sta radite.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Torrent stream

Inicijalni fajl otvoriti desnim klikom ACE Playera

dva lepa HD 720p koncerta.





Код:
http://filesflash.com/p53h0khf
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Imam 1 listu od iptv.bumimu.com Turci i Francuzi pa ako nekome treba neka se javi,otišla,znači nepitajte me za nju
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
može li mi netko odgovorit. moze i na pm.?
jasno mi je kako viditi "stvari" s wireshark kad si u svojoj mrezi i stvari koje se događaju u tvojoj mrezi ali kako se spojiti i dali je moguće da vidim usere i pass iz nekog servera pomoču njega. ako sam ja u svojoj mrezi a server je npr u francuskoj? znaci dali je dovoljno pokrenuti samu listu s tog servera da bi se uspostavila komunikacija ili su potrebni neki dodaci ili još nešto? znam da znate bar trojica s foruma. dajte makar povrsan odg na pm. da znam u kom smjeru da idem. hvala.
Da,moguce je


Sent from my SGH-M919V using Tapatalk
 
Член од
3 април 2017
Мислења
36
Поени од реакции
7
Dobarden . Za nas siromasite ima nekoja lista so ne steka :)
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Ajde Boki znamo da i ti znas u stalkere i da u tome ima vise listi ajde sve postavite van da smo mirni jedno vrijeme ima jos ko da se pohvali da moze.
Izgleda da ja spadam u skupinu rijetkih koji ovdje ima karakter
kao osoba i nisam dosao u napast da se hvalim stalkerima ili ih javno kacim.Pedeset i nesto godina imate pojedinci a vidi sta radite.
Sve je to vec postavljeno:
http://www.freeiptvlinks.net/free-m3u-iptv-playlists15-05-2017/
ima oko 30-tak listi, i sada ih pojedinci komadaju.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom