Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
koliko kužim...Lozinka (ćirilica mala slova, win10 font) jak otrov, onaj koji će se koristiti za pretvorbu zlata u ... što znači гевгелиско ? (gevgelijsko?)

Лозинка (мали кирилични букви, win10 font) јак отров, оној што би се користел за преработка на злато во гевгелиско.
ha ha zlato je zlato sekade.gevgelisko zlato bate.
 
На врв Bottom