Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 август 2016
Мислења
107
Поени од реакции
30
Ajde drug F.E.A.R. posalji meni 251 da imam jednu vise od drugih:);).
Hval unapred i veliki pozdrav za tebe. Svaka cast, sta drugo reci.
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
evo od mene paket 300 listi balkanmedia
Posto Niko nije lajkovo,BRISEM
Play mit CherryPlayer ohne user-agent
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Zahvaljujem samo se nadam da nece ovo sve zavrsiti negdje javno po forumima i blogovima . Ako neode nigdje dalje ovo bi mi moglo potrajati dugo dugo ali znate kakvi su ljudi moraju se pohvaliti negdje dalje ali kad bi samo par mjeseci sutili ja bi zadovoljno gledala domace kanale bez straha da ce svake minute nesto stati.
TAKO JE MAGDALENA, KADA BI ZNALI CUVATI ONO STO NAM NEKO SERVIRA NA TANJURU, SVI BI IMALI STA GLEDATI...
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Ima li neko ko radi sa CS treba jedan prijatelj...platice to nije problem samo da je Ok ..imao je nekog dao mu liniju i stalo nakon par dana i nema ga vise ....
ides na aliexpres(kinezi) uzmes test pa ako si zadovoljan platis i gledas!!!cena 12-15 evra na godinu dana i vrlo su im stabilni serveri!!!
 
Член од
13 јануари 2016
Мислења
170
Поени од реакции
323
svako ko daje garanciju i 24h laze!!!bilo da je i najveci CS reseler bilo da je malesevac(koji ti bar iskreno kaze)pozzz
Ma znam ja to al covek je imo jednog iz Bosne koji mu je dao i radilo fino nekolko dana i prestalo tako da je puko nekolko evra 10 evra za 3 meseca mislim da mi je tako reko.
Nisu pare u pitanju to i nije neka para bar za jednoga al ako se uzme od vise njih bude za gajbu piva a.....
Stariji covek komsija pa mu hteo pomoci ako se nesto moze al videcemo i to s alxprex ...al ja mu kazem da kupi samsung pa da vozi Ip tv pa videcemo.
U svakom slucaju hvala na pomoci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom