Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
678
Ако се продолжи со континуирани навреди/спам/пријави.. темава ќе биде затворена на неопределено време и вашите (дупли) акаунти ќе бидат банирани.

/админ
mozemo li znati na koga se to odnosi? ako moze da napisete imena duplih nikova da znamo kome saljemo liste vise puta ,hvala :) nemojte da zaboravite da se necija ip adresa nekad zna dodjeliti nekom ko je na istom provajderu pa da neki ne dobiju dzaba ban
 
На врв Bottom