Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
poslao i tebi 250 listi
Zahvaljujem samo se nadam da nece ovo sve zavrsiti negdje javno po forumima i blogovima . Ako neode nigdje dalje ovo bi mi moglo potrajati dugo dugo ali znate kakvi su ljudi moraju se pohvaliti negdje dalje ali kad bi samo par mjeseci sutili ja bi zadovoljno gledala domace kanale bez straha da ce svake minute nesto stati.
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Zahvaljujem samo se nadam da nece ovo sve zavrsiti negdje javno po forumima i blogovima . Ako neode nigdje dalje ovo bi mi moglo potrajati dugo dugo ali znate kakvi su ljudi moraju se pohvaliti negdje dalje ali kad bi samo par mjeseci sutili ja bi zadovoljno gledala domace kanale bez straha da ce svake minute nesto stati.
ljudi su u sustini dobri ,nadam se :)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Ако се продолжи со континуирани навреди/спам/пријави.. темава ќе биде затворена на неопределено време и вашите (дупли) акаунти ќе бидат банирани.

/админ
 
Член од
13 јануари 2016
Мислења
170
Поени од реакции
323
Ima li neko ko radi sa CS treba jedan prijatelj...platice to nije problem samo da je Ok ..imao je nekog dao mu liniju i stalo nakon par dana i nema ga vise ....
 
Член од
11 април 2017
Мислења
18
Поени од реакции
20
svi oni koji se zale i imaju protiv ovog covjeka sto se bori da svakome pomogne zapamtite da ini imaju IPTV Servere i prodaju i nije im u cilju da ljudi ostali gledaju.bravo majstore F.E.A.R tako se pokazuje ko je velikog srca a ne ko pojedini.
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
za ove nema veze da li imaju sve jer imaju unutra liste koje sam testirao i imaju puno konekcija a rade stabilno ,bit ce uskoro jos novih pa cemo poslat svima ponovo[DOUBLEPOST=1492960379][/DOUBLEPOST]

poslao i tebi 250 listi
F.E.A.R svaka čast - meni ne treba lista, radi još stara.
Samo jedna pohvala !!!
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Незнам што финта е знае админот дека има дупли акаунти, ако се дискутира нормално акаунтите ке си стојат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom