Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
68
Поени од реакции
77
F.E.A.R ako si u moogućnosti i ako imas jednu Cine select 1.2.3.4.5.
Hvala unaprijed i nedostajao si nam pozdrav veliki.
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
77
Поени од реакции
35
kome trebaju liste neka napise koje kanale zeli da gleda i koliko konekcija saljem samo liste po mom izboru
pozdrav FEAR...meni treba nesto egzoticno ;) jer imas juzno-korejske liste sa kanalima kao mnet, kbs, sbs, mbc itd...? ako nemas to, bio bih i sa bugarska lista zaista zahvalan :)
HVALA unapred.
maks
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
27
Поени од реакции
2
F.E.A.R. ili neko drugi ako ima takve liste ako moze (Alb,Ex-yu,Tur, DE, Sport) bio bi zahvalan.
hvala
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.086
Поени од реакции
2.046
Браво момци!!!!
@F.E.A.R @SportBili
некои "терминатори на листи" само лубоморно гледаат и неможат да се помират со тоа))
и само со некоја иронија ќе напишат нешто,
а на некои други форуми од соседството само добро лижат))
Би ти одговорил нешто ама празник е па ке оставам за наредна прилика.
 
Член од
22 мај 2016
Мислења
22
Поени од реакции
7
kome trebaju liste neka napise koje kanale zeli da gleda i koliko konekcija saljem samo liste po mom izboru
kome trebaju liste neka napise koje kanale zeli da gleda i koliko konekcija saljem samo liste po mom izboru
kome trebaju liste neka napise koje kanale zeli da gleda i koliko konekcija saljem samo liste po mom izboru
[DOUBLEPOST=1492433794][/DOUBLEPOST]ako mozes posalji neku listu.bilo koju.hvala
 
На врв Bottom