Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 јуни 2015
Мислења
97
Поени од реакции
22
Cinestar premiere 1 i 2 i eurosport 1 i 2 ako netko ima bio bi zahvalan
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
30
Pusti čovjeka, ne budite dvolični. Ne možeš tražit listu i dobit nečiju listu a kad taj neko ko prodaje listu dođe da ponudi njega napadnete.

Moderator bi trebao obrisati kompletne 4 zadnje strane.
Tebe ne pitam listu a kako ću pitati kad si tek došao na forum.Meni ne trebaju liste,imam ja dosta svojih.
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
Без секого се може секаде секогаш било така и секогаш ке биде.Одсекогаш се гледало гага и ке се гледа уште долго долго време-иптв сателитски коди итн.Се изгуби Абусе изгледа не му работи ни пребарувач-кој заебан човек.ха ха прислушкување.Инаку интернет провајдерите имаат таква можност,кога ке се јавиш за некој проблем со интернет тв или нешто друго,ке ти кажат поради ваша сигурност разговорот ке биде снимен.Иовој југо го оставил панелот за логирање,сега кога ке му летне панелот на водно,кој ке му биде крив.Само во Сентру од некоја конфигурација додадете ја адресата за логирање.Може од југо 45 ке биде фичо 750.
Сам се зафркна овој југо45 , сега сите ке скенират и со брутефорце, има да почне да кука да се жале.
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
Ko treba jednu kafic listu nek se javi ... samo za onih koji ima ju vise od 80 postovi
prvi ko se javi ce dobit
SAMO NA PP
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Ko treba jednu kafic listu nek se javi ... samo za onih koji ima ju vise od 80 postovi
prvi ko se javi ce dobit
SAMO NA PP
Ima mnogu kafici :)
cms.kafic.info (s02.kafic.info)
iptv.radiokafic.info (s02.radiokafic.info)
xmedia.bossna-caffe.com (s02.bossna-caffe.com)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom