Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
liste rade ,vrhunski ,imam liste koje su kreirane ,jos u augustu 2014 ,i dan danas rade super ,kafic ,bosna ,zna se jedna lista po konekciji i tu se netreba puno upustati ,ostali serveri rade super ,caki balkantv media radi super ,ali prvo savjet ,rijesiite dobar vpn da bi uopste razmisljali o gledanju ,neko rece ukradene liste ovo ono ,koji je servis reg ,osim zna se d3go ,total ,tv ,mts ,i jos mozda neki poput max tv u hrvatskoj i jos mozda neki ,ostalo sve uzimanje novca na crno ,gledajte to ovako ,najmanji pravi ogromnu lovu a sta je sa velikim , naprimjer ultra tv ,6780 usera po 9 eura na mjesec plus cccam linije ,decko 27 godina ima na nekoliko racuna oko 1,5 milion eura ,a troskovi mu mjesecni oko1200 eura .pa vi kontajte ,meni je ulazenje i uzimanje tih listi pravo uzivanje ,i nemamo mij edini restrimeri svi to rade od uk ,do rusije svi ,na hiljade i hiljade stalkera ,restrimera ,,narodna ,,viet tv ,gradina, ,storm ,art i balakntv media radi super ,ako imate dobar nalog jer i oni dozvoljavaju na 3 uredjaj radi ok ,
i da prestanemo sa prepucavanjem ovdje ,i nek svako ukazi sa svojim nikom ,da skinemo maske ja sam international ovdje i na drugim forumima sam international ,samo na mom maticnom forumu imam drugi nik jer tamo sam reg odavno
 
Последно уредено:
B

baka49

Гостин
liste rade ,vrhunski ,imam liste koje su kreirane ,jos u augustu 2014 ,i dan danas rade super ,kafic ,bosna ,zna se jedna lista po konekciji i tu se netreba puno upustati ,ostali serveri rade super ,caki balkantv media radi super ,ali prvo savjet ,rijesiite dobar vpn da bi uopste razmisljali o gledanju ,neko rece ukradene liste ovo ono ,koji je servis reg ,osim zna se d3go ,total ,tv ,mts ,i jos mozda neki poput max tv u hrvatskoj i jos mozda neki ,ostalo sve uzimanje novca na crno ,gledajte to ovako ,najmanji pravi ogromnu lovu a sta je sa velikim , naprimjer ultra tv ,6780 usera po 9 eura na mjesec plus cccam linije ,decko 27 godina ima na nekoliko racuna oko 1,5 milion eura ,a troskovi mu mjesecni oko1200 eura .pa vi kontajte ,meni je ulazenje i uzimanje tih listi pravo uzivanje ,i nemamo mij edini restrimeri svi to rade od uk ,do rusije svi ,na hiljade i hiljade stalkera ,restrimera ,,narodna ,,viet tv ,gradina, ,storm ,art i balakntv media radi super ,ako imate dobar nalog jer i oni dozvoljavaju na 3 uredjaj radi ok ,
i da prestanemo sa prepucavanjem ovdje ,i nek svako ukazi sa svojim nikom ,da skinemo maskej a sam international ovdje i na drugim forumima sam international ,samo na mom maticnom forumu imam drugi nik jer tamo sam reg odavno
imas neku listu za meine koja traje bar godinu dana
hvala
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Ne razumem bas najbolje tvoj odgovor da li mislis da ce neko naci uvredjeni mojim odgovorom pa ce to izazvati neku bespotrebnu raspravu. Ali istinu govoreci novmbarska klasa clanova sad vodi pricu
ok star kuko ,od
Ne razumem bas najbolje tvoj odgovor da li mislis da ce neko naci uvredjeni mojim odgovorom pa ce to izazvati neku bespotrebnu raspravu. Ali istinu govoreci novmbarska klasa clanova sad vodi pricu
upravu si ,da nije nas od februrara i septembra mjeseca ko zna sta bi bilo[DOUBLEPOST=1483115950][/DOUBLEPOST]
imas neku listu za meine koja traje bar godinu dana
hvala
mogu ti samo pozeljeti ,dobru godinu ,srecnu i punu veselja ,vidim da se neki veseljak
 
B

baka49

Гостин
[quote="international, post: 7932721, member: 86594"

[mogu ti samo pozeljeti ,dobru godinu ,srecnu i punu veselja ,vidim da se neki veseljak[/quote]

Hvala i tebi sve najbole u 2017toj
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147
Vecina njih korektno rade ali kad se nakaci nas mali milion
na tog koji je voljan da plati svi opet ocekujemo da sve radi perfektna i zaboravimo da smo se mi na nekog dodali. Dzabe bilo kakav test gde ce mozda raditi sve savrseno kad ce posle i taj tvoj nalog neki majstor iskenirati pa ce ti opet trzati.Ako si vec voljan da platis i sam si vec dugo prisutan u ovoj nasoj igrariji pa si dosad mogo da napravis neki spisak cije liste kruze po internetu bilo javno ili preko pp i koga treba izbeci pri kupovini zbog moguceg curenja i ako je ta lista dobra.
lepo zboris za 5 ojra , samo recem jebe me ovo ili ono i oni mi resetuju ili zamene listu , a ostalo dan komad, ko dokle dobaci, necu se ubiti ako mi ukradu 2 ojra, pa ukrali mi drzavu
 
Член од
20 февруари 2015
Мислења
87
Поени од реакции
81
International prijatelju sve najlepse u Novoj godini....
puno uspeha, zdravlja i srece i uzivaj :D
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
На сите членови на форумот
им ја честитам Новата 2017 година
со искрени желби за добро здравје, среќа и успех на личен и професионален план.
Пред се голема благодарност до сите членови (а ги има во поголем број)
кои несебично споделија свое познавање во делот на ИПТВ.
:oeoeoe:
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973

Kajgana Shop

На врв Bottom