Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
9.984
Поени од реакции
23.208
ako mogu zamoliti adminstarciju da vrate dskuija ,da pomogne u dijeljenu listi
Кој член? Пушти ми линк да видам до кога е баниран. Најверојатно е само на една недела.
 
Член од
3 ноември 2016
Мислења
18
Поени од реакции
7
inernational vidim da dijelis liste ja ti poslao par zahtjeva za listu a tai ne odgovaras bar budi fer pa odgovori da se ........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom