Интервју на Младен Ничиќ во Фаци

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.633
Поени од реакции
10.233
Македонскиот Икс Фактор ни го покажува неговиот д’рти денс. :pos:
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Ви текнува она кога пред на почне некој филм, документарец итн.итн... има едно како знак што предупредува таа емисија за до која возраст е? Епа е такво треба овде да се стави дека дека со гледањето на ова ти се налува IQ.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Ви текнува она кога пред на почне некој филм, документарец итн.итн... има едно како знак што предупредува таа емисија за до која возраст е? Епа е такво треба овде да се стави дека дека со гледањето на ова ти се налува IQ.

Случајно вчера загледав дека пред да почне “емисијава фаци“ имаше ставено 16+ плус предупредување :D што е до мене јас би го забранил и срањево наречено емисија на клингонецов, ама одма ќе се јават соросоидните проститутки како немало демократија..
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Oвој може да биде кандидат за Сељак на годината 2014 :sick:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.165
Поени од реакции
3.477

Kajgana Shop

На врв Bottom