Инспиративни музички спотови

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.655
Јасен е насловот на темава, тука објавувајте ги вашите омилени инспиративни музички спотови.
Еве некои од мене...:)


 
Член од
9 септември 2008
Мислења
720
Поени од реакции
256
Па дали има подобра мотивација од ова :)


 
Член од
19 ноември 2012
Мислења
171
Поени од реакции
315
До крај изгледајте обавезно :)) Поинспиративно - здравје.
 
На врв Bottom