Има ли уште активни играчи?

TheShadow

Yeah Buddy.... Light Weight!!
Член од
1 октомври 2011
Мислења
143
Поени од реакции
21
Ајде активни дај објаснете малку околу новата верзија на ерепублик... Претходно ја имам играно али тоа беше старата верзија а оваа новата не ме фаќа ни мерак да ја играм.. Почна досада да ме тепа па ке почнам се да играм хаха дај подобјаснете малку.
 

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
583
Поени од реакции
389
Епа гејците се избришани од мапата тоа знај го доста е:D:LOL:
 

TheShadow

Yeah Buddy.... Light Weight!!
Член од
1 октомври 2011
Мислења
143
Поени од реакции
21

TheShadow

Yeah Buddy.... Light Weight!!
Член од
1 октомври 2011
Мислења
143
Поени од реакции
21
Брат финтата е што не играм зошто не ја свакам оваа новава верзија затоа и се распрашав... Незнам дали да ја почнам пак или не. Ја почнав моментално и Травиан сеа нз дали и оваа ...
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
RD Goxyto's donations :: Items http://www.erepublik.com/en/economy/donate-items/5884068

Anything's acceptable. :)

Иначе играм ја и ја. Али класичен дво-кликер. Не е интересно ти да играш три години, некој кој шо купува голд за еден месец да биде појак од тебе.
Булшит е играва.
 

TheShadow

Yeah Buddy.... Light Weight!!
Член од
1 октомври 2011
Мислења
143
Поени од реакции
21
RD Goxyto's donations :: Items http://www.erepublik.com/en/economy/donate-items/5884068

Anything's acceptable. :)

Иначе играм ја и ја. Али класичен дво-кликер. Не е интересно ти да играш три години, некој кој шо купува голд за еден месец да биде појак од тебе.
Булшит е играва.
Епа ајде дој на Травиан да се обединиме македонциве :D
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Епа ајде дој на Травиан да се обединиме македонциве :D
Одамна ја играв, сеа пред два - три месеци пак ја заиграв али ме фати еден и ме мрзи пак од почеток да се градам. I'll stay to e-Sim.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.192
Поени од реакции
3.806
хаха што сакаш да кажеш не те сватив? Многу ке ја играм или што?
Играта бара да посветуваш многу време на неа.
Ќе ставаш аларм во 3 часот да се будиш да провериш состојба ,ќе рефрешираш секој 2 минути.
Играта е многу заразна и ако планираш да ја играш прости се од 12 часа секој ден.
Јас ја имав играно 4 играчи на еден акаунт и сепак трошев ненормално многу време на неа.
Според мене можеш да го потрошиш времето многу попродуктивно ама ти си знаеш.
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
359
Има уште активни како не :) +9000 активни играчи пишува дека има само во еМакедонија. Доколку сакаш да се регистрираш долу во потписот го имаш мојот реферален линк, секое заработено злато од рефералот ќе ти го праќам тебе. (y)
 

TheShadow

Yeah Buddy.... Light Weight!!
Член од
1 октомври 2011
Мислења
143
Поени од реакции
21
Играта бара да посветуваш многу време на неа.
Ќе ставаш аларм во 3 часот да се будиш да провериш состојба ,ќе рефрешираш секој 2 минути.
Играта е многу заразна и ако планираш да ја играш прости се од 12 часа секој ден.
Јас ја имав играно 4 играчи на еден акаунт и сепак трошев ненормално многу време на неа.
Според мене можеш да го потрошиш времето многу попродуктивно ама ти си знаеш.
Не планирам толку интензивно да ја играм само да тепам досада...

Има уште активни како не :) +9000 активни играчи пишува дека има само во еМакедонија. Доколку сакаш да се регистрираш долу во потписот го имаш мојот реферален линк, секое заработено злато од рефералот ќе ти го праќам тебе. (y)
Епа ке се регнам со твојот реферал и ке ја почнам ајде мн досада ме фаќа :D
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
359
Епа ке се регнам со твојот реферал и ке ја почнам ајде мн досада ме фаќа :D
Супер еве првиот 0,1 голд го примив, мислам дека треба да достигнеш минимум 13 левел за да можеш да примаш донации на злато и да го користиш, до тогаш ќе го таложам па ќе ти го пратам наеднаш. Ти пратив нешто тенкови и храна ако ти треба нешто само пиши ми ин гејм порака. о/
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.192
Поени од реакции
3.806
Не планирам толку интензивно да ја играм само да тепам досада...Епа ке се регнам со твојот реферал и ке ја почнам ајде мн досада ме фаќа :D
И јас не планирав ама така испадна.
Играта е така конципирана така што треба 1% стратегија и 99% активност.
 
На врв Bottom