Има ли подеген од овој?

?

..........

Гостин
Содржината моментално е недостапна

Страницата на која проба да пристапиш не може да се прикаже. Можно е привремено да е недостапна, линкот да е застарен или немаш привилегии да ја видиш.:tapp:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32


Herkul Gorgiev

devojko moras biti moja slusaj me dobro jas sum mnogu bogat imam agencija za obezbeduvanje i imam moja skola zakarate i jas se vikam zoran od gevgelija sum jas sum na slikata sa desna strana moj mobilen mie broj:eek:76-595-521 a moj skype mie :ZORAN_GORGIEV jas kuklo ovie denovi na mene ke mi dadat 100 iljadi evra vo sekoj moment gi ocekuvam ovie pari ako gi zemam denes ili utre a jas neam devojka i zatoa baram devojka kako tebe za da ja napravam milionerka da bide ako sakas devojko da bidesmilionerka odnosno bogata da ne rabotis cel zivot za edna korka leb samo pobaraj me i jas ke dojdam da se zapoznajme i ke odme jas i ti kola da kupme od salonot i ti ke ja odberes kolata i bojata luksuzna i yi ke me vozis na mene i ke ti kupam luksuzni alista i celata ke te naredam so zlaten nakit i ke ti kupam lap top i novi mobilni luksuzni so kamera ok li dogovoreno li samo daj mi tvoj mobilen ok da se najdeme vo skopje zatoa mi treba mobilenod tebe za da se dogovorime kade da se najdeme vo skopje ,jas ne te lazam kukle jas ozbilno ti govoram i ozbilen sum cao te cekam da se javis ili pisi mi i cekam brz odgovor cao kuklo moja


хаха омг :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: any

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.011
Поени од реакции
4.669


Herkul Gorgiev

devojko moras biti moja slusaj me dobro jas sum mnogu bogat imam agencija za obezbeduvanje i imam moja skola zakarate i jas se vikam zoran od gevgelija sum jas sum na slikata sa desna strana moj mobilen mie broj:eek:76-595-521 a moj skype mie :ZORAN_GORGIEV jas kuklo ovie denovi na mene ke mi dadat 100 iljadi evra vo sekoj moment gi ocekuvam ovie pari ako gi zemam denes ili utre a jas neam devojka i zatoa baram devojka kako tebe za da ja napravam milionerka da bide ako sakas devojko da bidesmilionerka odnosno bogata da ne rabotis cel zivot za edna korka leb samo pobaraj me i jas ke dojdam da se zapoznajme i ke odme jas i ti kola da kupme od salonot i ti ke ja odberes kolata i bojata luksuzna i yi ke me vozis na mene i ke ti kupam luksuzni alista i celata ke te naredam so zlaten nakit i ke ti kupam lap top i novi mobilni luksuzni so kamera ok li dogovoreno li samo daj mi tvoj mobilen ok da se najdeme vo skopje zatoa mi treba mobilenod tebe za da se dogovorime kade da se najdeme vo skopje ,jas ne te lazam kukle jas ozbilno ti govoram i ozbilen sum cao te cekam da se javis ili pisi mi i cekam brz odgovor cao kuklo moja


хаха омг :)
Оааооо...

известете ме ако му успее ова...
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Штета што гилотината е тргната од употреба, некои фаци дефинитивно заслужуваат да ја испоштуваат :)
 

Koko Roko

Oh Mr. Topper!!!!!!
Член од
21 јуни 2010
Мислења
623
Поени од реакции
563
WOW! :zver: Типов е за во институција:lud:
П.С. Гилотина е премногу хумано :)
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Не го хејтате одма чоекот.... тој успеал во животот очекува 100евра у секој момент. :)
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
да и јас чекам у секој момент да си се качам на приватниот Џет... мразам кога треба да чекам обезбедувањето да направи место само 50м во радиус кога јас минувамм ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom