Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

Член од
26 декември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
abe so mislite za ovie Iphonive so gi nudat na pazar 3 za po 300 evra najnovi modeli Iphone 3Gs 32 Giga za 300 evra???jas mu pustiv na nekolku od niv poraka deka sum zainteresiran za upuvanje i odma me dodadoa na msn i mi velat deka se e regularno i originalno. ( a so bi mi rekle drugo ) :D:D Jas go prasav toj sale managerot nivni na chat zoso mu e tolu niska cenata i toj kao mi vika "abe nie poracuvame golemi poracki direktno od proizvoditelite i dobivame popust "discount" za toa kobajagi. So mislite vie za ova rabota, nesto mene ko sumlivo mi e da prodava nekoj novi telefoni za tolku eftina cena. Kupil nekoj dosega ste cule ste razbrale nesto za ova rabota ili ne ?
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
abe so mislite za ovie Iphonive so gi nudat na pazar 3 za po 300 evra najnovi modeli Iphone 3Gs 32 Giga za 300 evra???jas mu pustiv na nekolku od niv poraka deka sum zainteresiran za upuvanje i odma me dodadoa na msn i mi velat deka se e regularno i originalno. ( a so bi mi rekle drugo ) :D:D Jas go prasav toj sale managerot nivni na chat zoso mu e tolu niska cenata i toj kao mi vika "abe nie poracuvame golemi poracki direktno od proizvoditelite i dobivame popust "discount" za toa kobajagi. So mislite vie za ova rabota, nesto mene ko sumlivo mi e da prodava nekoj novi telefoni za tolku eftina cena. Kupil nekoj dosega ste cule ste razbrale nesto za ova rabota ili ne ?
Nz so e fintata ama sigurno ne naracuvaat povece od t-mobile tuku neso kako kradeni , dekodirani na crno vneseni u mk ili ness slicno kupisi u t-mobile ako planiras da zemas ajfon i raat + validna garancija i t,n.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Тие се спамери и апаши по нашки кажано ... ќе ти ги земат парите и ништо од телефонот ... странци се тоа така ?
 
Член од
26 декември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
ne be luge kako kineski, original velat deka se, i BTW ne se stranici tuku oglasi na pazar 3 (otvorete i pobarajte za Iphone 3gs i ke vidite), a za primer ke vi iskopiram del od postata so mi ja pustija

Hi,

Thanks for your inquiry.

The Apple iphone 3GS 32GB is brand new, fully unlocked (compatible with any
GSM network carriers) and comes with a year international warranty.


Yes Item costs 300 euro, How any Units of the phone are you interested
in buying?.

Regards
Dalvin


eve druga :

Zdravo.

Thanks for your mail.

Mi smo vam daje 100% sigurnost da jednom plaćanje se obavlja ćemo nastaviti sa pošiljku i kada pošiljka je učinio ćemo Vam se javiti sa stavke propratnica za vas trac i trag stavke prije isporuke.

Dakle samo nastavite da nas sada s vama potpunu adresu dostave i broj za Vas kontaktirajte nas na postupiti na pakiranje i označavanje predmeta i učiniti ga spremna za isporuku.

ćemo čekati da pročitate od vas sa svojim shippinh informacije

Pozdravi

treta :

Поштовани г. Уиллиам Чавез,

Хвала за маил купити јабука иПхоне 3гс из наше компаније. Аппле иПхоне 3Г долази нови оригинални, откључан, СИМ слободни и 18монтх гаранције

Цена испод:
Аппле ипхоне 3гс 32ГБ === 320усд
Аппле ипхоне 3гс 316гб == 300усд

Пошиљка ће бити само 2 дана од Уједињено Краљевство у вашу земљу у Данској кроз ФедЕКС / ДХЛ-а / курирске службе, на врата корак након потврде Вашег # број за праћење да прате своје налоге на мрежи пре испоруке је завршен.

Пошаљите следеће информације адресу испоруке, ако сте заинтересовани да раде добро послује са нама.

(1. Име ....
(2 Презиме. ...
(3 Земља .....
(4 државе. ....
(5 Град .....
(6 Телефон бр. ..
(7 Кућна адреса. ....
(8. Колико јединице ....

Молимо Вас да проверите ове информације су комплетне као тражили, тако да можемо почети етикета и пакет ваш налог за тренутно схипоут и ми ћемо вам вратити ваш налог је са профактуре и # број за праћење, тако да можете пратити и пратити своју робу на мрежи пре Испорука ће бити учињено на врата корак. Хвала за ваше разумевање, предвиђање и за сарадњу као и ми очекујемо да се изгради дугу везу термин пословања са вама и да постану редовне онлајн добављача.

Надам се да чујемо од Вас ускоро.

Лучано Пиаски
Представник продаје Менаџер



Здраво,

Хвала за вашу пошту.

Имамо бренд 3ГС Нови иПхоне 32ГБ на лагеру за продају и бренд
нова, фабрички запечаћена са пуним прибор и такође долази са годину дана
међународна једногодишња гаранција и повратак политике.

Што се тиче испоруке робе из брода смо широм света путем курирске ФедЕкс -
Сервис и потребно 48хоурс (2даыс) да се на свој кућни праг. А наш
начин плаћања за трансфер новца.

Навода.

Бренд 3ГС Нови иПхоне 32ГБ цена 250усд
Укључујући испоруке такса
Укупни трошкови гранд:: 250усд

Зато молимо да нам се врати са својим пуну адресу испоруке, као што су

Име и презиме:
Адреса:
Град:
Поштански број:
Земља:
Контакт број:

Тако да га можете користити за лабелл и пакет за свој предмет испоруке
право на ваш кућни праг.

Као што смо чекају да чују од вас ускоро.

Хвала.
Едвард
Тел: +447024036847
Менаџер продаје ..

aaaaa mislis STRANCI, jas te svativ STRANICI :) :D:pred:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom