Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.701
Поени од реакции
5.326
дали има заинтересирани за декодиран iPhone 16GB продавам цена по договор :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
По договор бе.

Пиши цена да го ебам, после се прави договор (ценкање) :)
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.701
Поени од реакции
5.326
почетна цена 700 евра :) кој е заинтересиран нека ме аддне на мсн
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Кој е заинтересован за купуење ајфоун од 8ГБ трк на аЛтопазар кај другарот Орце.... за 330 евриќа може да си купи.Не е кинеска копија него е Ајфоун!!! :)
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Кој е заинтересован за купуење ајфоун од 8ГБ трк на аЛтопазар кај другарот Орце.... за 330 евриќа може да си купи.Не е кинеска копија него е Ајфоун!!! :)
лолз... му најде конечно дисплеј за цена пониска од 160 евра или му даде на кизо 160 евра?
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
иако ова не е тема за ова да го објавам сепак неиздекодирани ај фоуни од:
16гига - 420 евра
32гига - 500 евра
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
За сите кои користат ајфоун... а не наишле... искочен е аудио боостер кој го појачува звукот на ајфоуните и на звонењето и на спикерфон.одлично бар за мене :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Аудио бустер? Кажуј како одма! :)
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Ако ти е 1.1.4 а сигурно ти е... закачуј се на вифи... иди у инсталер... и инсталирај волуме боост версион 1.0 (фор 1.1.4) па напрај му офф па он... и после сетирај се на максимум волјум! топ је :)
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
За сите кои користат ајфоун... а не наишле... искочен е аудио боостер кој го појачува звукот на ајфоуните и на звонењето и на спикерфон.одлично бар за мене :)
ВТФ!!!! леле друже тебе дефинитивно ти треба психијатриска помош ... до вчера(буквално до вчера тема икспериа) ме убедуваше дека ајфон е срање и е нула во споредба со твојата н95 и сега оп ти имаш ајфон а н95 пуф исчезна....
што е наредно .....

останатите извинете за офтопикоФ...

бустот е излезен од пред 2 месеца а моментално може да си наишол на некаков апгрејд или понова верзија ....
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
ВТФ!!!! леле друже тебе дефинитивно ти треба психијатриска помош ... до вчера(буквално до вчера тема икспериа) ме убедуваше дека ајфон е срање и е нула во споредба со твојата н95 и сега оп ти имаш ајфон а н95 пуф исчезна....
што е наредно .....

останатите извинете за офтопикоФ...

бустерот е излезен од пред 2 месеца а моментално може да си наишол на некаков апгрејд или понова верзија ....
И ја ке се извинам за моот офф-топик и прво шо ке ти кажам е да ги препрочиташ моите постови таму, второ... не побарав од тебе да ми го купиш мобилниот... и трето.. не осеќај потреба да пратиш шо праам или купуем ја.. него олабај ме :)
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
TrTe-MrTe напиша:
нема НИШТО подобро од мојата Н95 на пример.ама како и да е не донесоа ама БАШ НИКАКОВ новитет што се однесуе на мобилната телефонија нит со првиот а ниту па со овој модел.
Ова за муабетот погоре..

Види за разлика од некој јас го имам телефонот и ја следам темава а психотичните изјави дека некој те демне и прати оф леле:uvo: но комент...

Постои уште едно доста добро програмче кое има за цел да го појача звукот на ајфонот да прочепкам да видам како се викаше па ке го постирам попосле...:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom