Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Вчера ми стигна долгоочекуваниот Iphone и со помош на Ziphone го отклучив за 5 мин
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Neznam zaso tolku kritiki za iphonot telefont e top nema sto nema na nego:smir: a ako nekoj e zainteresiran da kupi neka prati pp:salut:

edit: hahah iphone nema moznost za snimanje cc so nema da cues:pusk: ima se sto mozes da zamislis videte kakvi programi ima za nego i kakvi se moznosti ima pa posle kometirajte:vozbud: btw ja imam od 16 giga i sea za sea e dzver:salut:
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Fast Unlocking for Apple Iphone - all 5 versions до 10 минтуи :D или еден колега што би рекол: колега, директ анлок им правиш на ај фониве?

3.14.08.g Modem Version = 1.0.2 Firmware Version - 900 денари
4.01.13.g Modem Version = 1.1.1 Firmware Version - 900 денари
4.02.13.g Modem Version = 1.1.2 Firmware Version - 1200денари
4.03.13.g Modem Version = 1.1.3 Firmware Version - 1500 денари
4.04.05.g Modem Version = 1.1.4 Firmware Version - 1850 денари

за да проверите која верзија ви е - "*3001#12345#*" потоа притисне на Call и идете скроз доле да видите инфо.

за поголема количина или дилери - пониски цени :D
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
118
Поени од реакции
40
Vo odnos na kritikite za aj-fonot, ednas napisav a i pak ke napisam deka se cisti gluposti. Na aj-fonot moze da se ima bas SVE i da se pravi bas SVE.

P.S. Koj saka najeftin dekodiran i-phone, slobodno neka mi se obrati.
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
е кажи де колку ги даваш
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
unclick iPhone samo za 1000 den na site verzii i ke raboti na site SIM karti4ki
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
aj не претерувај па сега ти :)

unlocking all version of iphone - 15e.
update/restore - 10e

:D
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
356
Поени од реакции
18
Онака со нормално користење, колку му држи батеријата на iphone?
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6
Nekro daj cena za iphone na forumon tvoj pisev nemas vrateno veke dosta vreme.........

KE IMAS IPHONI ??? SO PARI???? ili Ne nosis pojke
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.549
Поени од реакции
1.008
Онака со нормално користење, колку му држи батеријата на iphone?
Просек 3 дена.

edit: hahah iphone nema moznost za snimanje cc so nema da cues:pusk: ima se sto mozes da zamislis videte kakvi programi ima za nego i kakvi se moznosti ima pa posle kometirajte:vozbud: btw ja imam od 16 giga i sea za sea e dzver:salut:
Па кога коментираат копиљаци што воопшто го немаат и што потпрочитале нешто овде онде тоа се случува :)
 

Airbus

Fighter Pilot
Член од
12 јануари 2008
Мислења
259
Поени од реакции
146
Единствена мана според мене е што нема блиц , барем онаа верзија од 4гб... иначе телефонот е :zver:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.876
Поени од реакции
33.424
SMS спам и одговор

Вчера ми стигна порака по смс за наградна игра во која може да се освои Sony Ericsson W350.
Се прашувам дали ги читаат одговорите :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom