Илон Маск доаѓа во Бугарија во април!

segafredo

The Grey Cardinal
Член од
21 ноември 2022
Мислења
13
Поени од реакции
18

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
6.092
Поени од реакции
13.168
Кажи кое време и каде ќе се чекаме и дали да си носиме македонски знамиња или вие ќе ни дадете бугарски.
 
Член од
16 ноември 2020
Мислења
524
Поени од реакции
1.270
Во циганскиот кварт Факултето нема ли да иде или само за Белоградчик е резервирал?
 
Член од
16 ноември 2020
Мислења
524
Поени од реакции
1.270
Незнам. Може и у Чаир да оди:sneaky:
А каде е изjавата на Маск дека ќе иде?
Ептен ќутук народ сте, па и си верувате како што читам на вашите портали...вас секоj и во секое време може да ве заебава. :D
 

Red Zurla

Psycho Killer
Член од
29 јули 2021
Мислења
2.714
Поени од реакции
6.259
Каква е таја блгарска теза дека Кирил и Методиј е един с'шти човек?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
9.722
Поени од реакции
14.692
И какво да правим?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom