Изработка на Unity игра [помош итно]

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
Некој да знае да работи во Unity развојна околина за игри? Конкретно ми треба помош за проектна активност за на факултет ФИНКИ. Се работи за обична игра, релативно лесна за изработка доколку има солидно познавање. Муабетот ми е ако некој знае да работи добро во Unity да се договориме за некоја цена ако може да ми ја изработи играта до среда :) Ако случајно знаете некој член што би можел да помогне, тагнете го..
Благодарам однапред... :)

p.s. Ако има добро познавање не би му одзело повеќе од саат време сигурно... за цена не е проблем ќе се договориме..
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Извини вака ама, шо кур се запишуваш на финки ако не те интересира тоа?
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
Извини вака ама, шо кур се запишуваш на финки ако не те интересира тоа?
Извини ама никој не ти побара мислење надвор од моето прашање. Ако една игла во сено поради X причини не сум успеал да ја завршам, нема што да ми се прави некој паметен овде.
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Извини ама никој не ти побара мислење надвор од моето прашање. Ако една игла во сено поради X причини не сум успеал да ја завршам, нема што да ми се прави некој паметен овде.
То е шо да правиш. Форум е што сакам ќе пишам. Демократија.
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Па да ти кажам право и немам, затоа што јас сите обврски си ги завршив на време и не барам помош на форум како тебе.
 
Член од
24 мај 2012
Мислења
294
Поени од реакции
114
Некој да знае да работи во Unity развојна околина за игри? Конкретно ми треба помош за проектна активност за на факултет ФИНКИ. Се работи за обична игра, релативно лесна за изработка доколку има солидно познавање. Муабетот ми е ако некој знае да работи добро во Unity да се договориме за некоја цена ако може да ми ја изработи играта до среда :) Ако случајно знаете некој член што би можел да помогне, тагнете го..
Благодарам однапред... :)

p.s. Ако има добро познавање не би му одзело повеќе од саат време сигурно... за цена не е проблем ќе се договориме..
Јас можам, каква игра ти треба?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom