Изнајмување на комбе

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од m1cho, 17 април 2019 во 12:06.

 1. m1cho

  m1cho

  Член од:
  среда
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво!

  Некој да ми предложи од каде би можел да рентам цело минибус/комбенце (8-9 седишта)? Ни треба на 10-15 дена, без возач, значи целото возило да е на нас.
   
 2. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  9.967
  Допаѓања:
  14.751
  https://zk.mk/kombinja-iznajmuvanje
  буквално првиот гугл резултат за „изнајмување комбе“
   
  На MSE, Sasa Ilic, Löwe и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.240
  Допаѓања:
  12.403
  Mrzo svetska bar da videse otkako se zacleni koj temi gi ima vo Kajgana.
  1. Sakam da znam.///////// kade se iznajmuva ko.....
  2. Kade moze da najdam///////// kombe renta car
  3. Verojatno ima i vo drugi podforumi
   

Сподели преку: