Изгубено куче Скопје

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.552
Поени од реакции
14.221
Каква тема :pos::pos::pos::pos::pos:

Ме потсети на некои легендарни теми и постови од едно друго време.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
4.797
Поени од реакции
18.630
@Флеш заеби кунташето, дај слика од Ивана да видиме.:D

Чисто професионално ми треба, планирам тетоважа у скоро време.:unsure:
Оваа со волненава мишка ќе да е Ивана, во doggy style поза.

 
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.969
Поени од реакции
4.130
Глава ставам дека Филип мисли дека и е интересен на Ивана како човек шо сака животни со кринџ постовиве, ништо чудно и она да го тера ова да го пишува

Кликнете на двата следачи

Дали Филип изгледа на тип јес м лејди ез ју виш мај тетко на кунташе и зошто да
 
Последно уредено:
Член од
3 ноември 2009
Мислења
4.996
Поени од реакции
27.455
Screenshot_11.png


Ивана да се избричи под мишки ПОД ИТНО! Труе преку сликава не се трпи.

И после нека не се чуди зашто избегало кунташе, кој нормален би го трпел ова.


Се извинувам не била Ивана, сепак tadko то на Куташе бил.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.447
Поени од реакции
39.459
Мене ме интересира на кој принцип исмејувате луѓе кои не ги познавате и кои изгубиле миленик и кои не ви згрешиле ништо, да ги ставите на центар за исмејавање и одозгора вадите инстаграм профил кој го таргетирате за исмејавање . Тоа е нивна приватна работа . Дебилно и многу ниско паднавте искрено . Луѓево си го бараат својот миленик во кој имаат вложено внимание,време и љубов . Сега се вистински очајни и се паднати ниско оти имаат изгубено сакано нешто . А вие што правите дебили ,се смеете на нивна очајност,ја земате за таргет Ивана која не ја ни познавате лично,која нема позади себе никакви скандали или афери или било што да се земе за црно ,ја ставате на пиедестал и во центар за смеење .... Па вие сте ретарди искрено и не го очекував ова од вас . Мислев дека имате граница и кочница до каде идете со хуморот . Идете премногу лично . Премногу лично со навреди . Кретенски е од вас и многу многу долно . Ви реков ,Ивана нема ништо лошо како и личност воопшто ,но пак вие копилиња , немате тронка срам да запрете . Абе џабе зборам , шупаци форумски . Луѓево се паднати,наместо подршка ,идете до степен премногу лично . Навистина забегавте и срам ми е од вас искрено ,некои и лично ве знам од форумов . ТОЛКУ .

Наместо да балавиш овде и да не караш, можеш да се приклучиш со нас во потрагата. Неискрен си крајно , живи ненаспани , кај све не акавме ноќеска по кунташе, уште да не вреѓа некој овде заслуживме. Ама тоа е народот наш, затоа сме кај што сме. Повеќе сакаш муфте тетоважа, отколку кунташе да се најде. Сигурно си и пратил и линк од твојава дисертација овде.

До останатите, ручајте по дома, и во 16 : 00 ве чекам кај месарите позади Зелено пазарче, таму им фрла изнутрици тој дебелкото од Промес. Ако не е таму , одиме према Љуц и Олимпик, и таму знаат да се мотаат на потегот према Фискултурно.

Браќа, мора денес да бидне работава!
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
10.197
Поени од реакции
33.917
Наместо да балавиш овде и да не караш, можеш да се приклучиш со нас во потрагата. Неискрен си крајно , живи ненаспани , кај све не акавме ноќеска по кунташе, уште да не вреѓа некој овде заслуживме. Ама тоа е народот наш, затоа сме кај што сме. Повеќе сакаш муфте тетоважа, отколку кунташе да се најде. Сигурно си и пратил и линк од твојава дисертација овде.

До останатите, ручајте по дома, и во 16 : 00 ве чекам кај месарите позади Зелено пазарче, таму им фрла изнутрици тој дебелкото од Промес. Ако не е таму , одиме према Љуц и Олимпик, и таму знаат да се мотаат на потегот према Фискултурно.

Браќа, мора денес да бидне работава!
Идам бачко. Ќе ви земам смутија за сите од тие комбенцата од Градски Парк.


6EC27798-50C9-4237-B0A4-E113F95CF7B5.jpeg
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.447
Поени од реакции
39.459
Член од
3 ноември 2009
Мислења
4.996
Поени од реакции
27.455
Наместо да балавиш овде и да не караш, можеш да се приклучиш со нас во потрагата. Неискрен си крајно , живи ненаспани , кај све не акавме ноќеска по кунташе, уште да не вреѓа некој овде заслуживме. Ама тоа е народот наш, затоа сме кај што сме. Повеќе сакаш муфте тетоважа, отколку кунташе да се најде. Сигурно си и пратил и линк од твојава дисертација овде.

До останатите, ручајте по дома, и во 16 : 00 ве чекам кај месарите позади Зелено пазарче, таму им фрла изнутрици тој дебелкото од Промес. Ако не е таму , одиме према Љуц и Олимпик, и таму знаат да се мотаат на потегот према Фискултурно.

Браќа, мора денес да бидне работава!
Дај стварно да се собереме позади Зелено Пазарче да го најдеме кунташе. Со мене ќе го земам и @Комити Лисиче. Прочуен кучкар во лисичкиот крај. :icon_lol:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.032
Поени од реакции
16.245
Arno so ne se zagina vo nekoj kineski kvart, duri togas rabotata ke bese kriticna :cautious: .
За секој случај ќе идам сега до кинески ресторан на чорба за бранч. Ако во тенџерето го најдам црвеното ремче...јбг :toe:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.476
Поени од реакции
22.908
Наместо да балавиш овде и да не караш, можеш да се приклучиш со нас во потрагата. Неискрен си крајно , живи ненаспани , кај све не акавме ноќеска по кунташе, уште да не вреѓа некој овде заслуживме. Ама тоа е народот наш, затоа сме кај што сме. Повеќе сакаш муфте тетоважа, отколку кунташе да се најде. Сигурно си и пратил и линк од твојава дисертација овде.

До останатите, ручајте по дома, и во 16 : 00 ве чекам кај месарите позади Зелено пазарче, таму им фрла изнутрици тој дебелкото од Промес. Ако не е таму , одиме према Љуц и Олимпик, и таму знаат да се мотаат на потегот према Фискултурно.

Браќа, мора денес да бидне работава!
Ние малце забегавме, екипава што бараме.
Тргнавме од Зоолошка накај Влада, па преминавме од другата страна на мостот накај Кале.
Се деревме Кунташе, Кунташе и ни се сипаа една друга екипа "Кој го бара Кунташе бе? Јас сум Кунташе, што сакате?"
Се запраивме нешто муабет испадна дека типот прв донер држел на времето на Јаја Паша.
Потрагата ќе продолжи само да се домуабетиме.
 
Последно уредено:
Член од
20 јули 2014
Мислења
2.950
Поени од реакции
7.808
До останатите, ручајте по дома, и во 16 : 00 ве чекам кај месарите позади Зелено пазарче, таму им фрла изнутрици тој дебелкото од Промес.
Ако се задржите тука, ме плаши помислата дека поради влијание од амбиентот, наместо се смутиња, со полче лоза во рака ќе го барате песот... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom