Изгубена лозинка - iPhone 3G

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Не бидете ограничени, само морон може да отвори тема на јавен форум дека има ајфон и дека не може да го отклучи. Штом е решен проблемов, толку од темава.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom