Изгласан е најлошиот спот на планетата земја!!!

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
838
Мене лично ме потсетува на спотовите кои се вртат во забавната програма на МТВ на Иван Смирчевски :vozbud: :vozbud: :vozbud:
Жирито на овој избор изглеа ги нема глеано нашите спотчиња :)

[media]http://www.youtube.com/share?v=cv39ZnjtG3Y&embed=1[/media]
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Дац д веј аха аха ај лајк ит аха аха
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
неразбрани уметници, за 100-200 години ќе се продава спотов како алва :)
 
Член од
21 април 2006
Мислења
7.109
Поени од реакции
2.831
Lele sto scenski nastap ke beshe ova , decana od zlatno slavejce znaat bolje
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Ми личи на оние мини концертине на мтв коа пеат на плејбек со 2-3 танчарки у позадина.
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
:tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :lud: ...of mori mila majkoooo...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.454
Поени од реакции
809
ми личи на најавната шпица на еден програм на МТВ. шала мала. патетика бре
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
838
Кореографијата ко да е дело на Дуле Легенда за танцувачко друшво „ребис“:vozbud: :vozbud: :vozbud: :pos2: :pos2:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.726
Поени од реакции
246
You love me,
you want to love me tender
I will be
Will be your brave surrender :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.495
Поени од реакции
182
:pop:

Има и полошо од ова. Спотот за песната D.i.S.C.O. ама ај тој ми е смешка жива.
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
227
TpH_Bo_OkO напиша:
Мене лично ме потсетува на спотовите кои се вртат во забавната програма на МТВ на Иван Смирчевски :vozbud: :vozbud: :vozbud:
Жирито на овој избор изглеа ги нема глеано нашите спотчиња :)

http://www.youtube.com/share?v=cv39ZnjtG3Y&embed=1
Па и пишува МТВ доле :vozbud:


Катастрофа друже али и другарче е можда у право :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom