Избор на Форумџиите - Најубав Грчки остров

C

cige

Гостин
Плажите на изглед се фантазија ама нема 100 % песок ради вулканот што еруптирал. Има добар ноќен живот али не е Миконос. Ресторани колку ти душа сака со поглед кој ретко го има во светов.. и одлична храна.
Цените искрено не ги памтам освен што ми остана у глава е дека лежалките на плажа или беа колку во Охрид или имаше без-пари ама треба да си нарачаш нешто за пиење. Исто сеа ми текна... да рентнеш Quad (Four wheeler) за да го видиш цел остров
кошташе околу 100 еур за 5 дена + бензин? Така ми останало у глава не сум 100 % сигурен за ова.
Како се цените по гранапчиња? Има ли Лидли, Керфури?
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Како се цените по гранапчиња? Има ли Лидли, Керфури?
Видов ЛИДЛ али не пазарев. Си имав продавниче у близина мада тоа гарант беше поскапо од лидл... а ич не ми текнува на цените зашто претежно надвор јадев.
 
C

cige

Гостин
Видов ЛИДЛ али не пазарев. Си имав продавниче у близина мада тоа гарант беше поскапо од лидл... а ич не ми текнува на цените зашто претежно надвор јадев.
Почитувани,

Во прилог Ви ја испраќаме понудата за Санторини според Вашето барање за крајот на месец јули за 4 лица:

Дата на патување: 30.07.2017 - 07.08.2017

Цена по лице: 789 евра


Во цената е вклучено:

* повратна авионска карта Солун – Санторини – Солун

* 8 ноќевања со појадок во Hotel MEMENTO 3* Perissa

* сместување во двокреветна соба

* трансфер аеродром – хотел – аеродром

* чекиран багаж до 20кг + рачен багаж до 5кг

Во цената не е вклучено:

* превоз до Солун

* аеродромски такси – 45 € / 2.790 денари


За дополнителни информации може да поминете во нашата канцеларија или да не контактирате телефонски.

Со почит,
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Почитувани,

Во прилог Ви ја испраќаме понудата за Санторини според Вашето барање за крајот на месец јули за 4 лица:

Дата на патување: 30.07.2017 - 07.08.2017

Цена по лице: 789 евра


Во цената е вклучено:

* повратна авионска карта Солун – Санторини – Солун

* 8 ноќевања со појадок во Hotel MEMENTO 3* Perissa

* сместување во двокреветна соба

* трансфер аеродром – хотел – аеродром

* чекиран багаж до 20кг + рачен багаж до 5кг

Во цената не е вклучено:

* превоз до Солун

* аеродромски такси – 45 € / 2.790 денари


За дополнителни информации може да поминете во нашата канцеларија или да не контактирате телефонски.

Со почит,

Отворив на брза рака https://tickets.ellinair.com/en/flights/results/?tr=d4fc298d-4d87-4ac9-bcee-943530619a31
200 еур ти е повратна карта за авион по лице од 20-30 и ти најдов смештај на airbnb за околу 300 еур по човек на истите дати. Тоа ти е за 10 дена. Можеш и други датуми да си видиш кај што има поевтини смештаи и поголем избор, сепак е 26 мај и повеќето се букирани.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom