Избодено 16 годишно момче на Рекорд во Скопје

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.626
Поени од реакции
34.871
Да ве потсетам со кого си имате работа, чисто ако сте забораиле

Само по една ваква на местата каде што живеат тука и на Косово, па да живееме раат на овие територии, за некоја година со ова темпо ние ќе бидеме малцинство.
Нажалост политиката во последните 27 години го направи тоа, сиромаштијата избрка многу народ, особено едуцирани луѓе и експерти во својата област, што е потрагично голем дел не се ни како Македонци таму, туку како Бугари и уште повеќе ќе се селат.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.547
Поени од реакции
26.051
Albancite se zlobni lujge losha nacija bezcustvitelni se i dobri glumci ... Mislam deka nie Makedoncite naskoro kje ja praktikuvame istata taktika kako oni sto ja koristat protiv nas. Vo celost.
Тешко дека ќе го постигнеме тоа дно ние... Види ги последниве 100 години, прво со австроунгарија, па со фашистичка италија, па со нацистичка Германија, па со Русија, со Кина и на крај со САД... дали знаеш народ кој сменил повеќе стратешки партнери, за точно 100 години од основањето ?!?
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.891
Поени од реакции
17.504
Не се Шверцери само случајно учат во Цветан Димов живеаат во Чаир имаат ставено слики на фб Слобода за Омер Буњаку кога беше уапсен и насловна од навивачите на Слога.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Ова не е повредување ова е ОБИД ЗА УБИСТВО овие дечки можам да ги ставам на исто рамниште со Richard Kuklinski ака The iceman.13см нож да ти влезе во стомакот е на исто рамниште со она што се вика notorious killer ова не е факинг Боливија или Мексико for god sake...

кои повредија малолетник :pos::pos:


Утрово имале средба со претставници на клубот „Шкупи“ и „Шверцери“, кои негирале дека лицата се членови на нивната навивачка група.

curb your Шверцери

Не се они имаме alien invasion :pos:
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Не се Шверцери само случајно учат во Цветан Димов живеаат во Чаир имаат ставено слики на фб Слобода за Омер Буњаку кога беше уапсен и насловна од навивачите на Слога.
Можеш по ПП да ми пратиш линкови од профилите, ништо чудно и да ги знам...
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Ако поминат само така, од се срце им посакувам на овие од МВР да им ги избодат децата и тие лично да им поднесуваат кривични за насилство.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Треба, ама живееме во заложништво на еден етникум.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Pa za nasilstvo samo ako gi osudat kaznata ke im bide opstokorisna rabota, ti da izbodes nekoj krvnicki deteto na aparati za zivot se bori I da dobies prijava za nasilstvo :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom