Игрa посветена на Tочкест

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
За првпат направив мала игра посветена на точкест оваа игра е многу интересна видете... (точкест Нема Љутиш :pos2::pos2:)

Контроли : Со лев клик на маус!
:salut: Ај отидов да спијам

Клик тука за данлоуд!
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.994
Поени од реакции
7.595
ја сум глуп, или играва се отвара само со Game Maker...башка посветава ти е гејска...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.970
ЕНТЕР е закон! Змај...

:tapp:
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
a so sto se otvara igrava ili samo za poeni ja otvori temava...?
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
220
Точкест.. ова е најромантичното нешто што некој го направил за тебе, нели? :pos:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
daj ostavi pak link,samo 10 pati moze da se spusti
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Дајте бе скринови од играва, неможам да ја играм неам њиндоус
 
Член од
21 април 2006
Мислења
6.923
Поени од реакции
2.197
Шо е финтава со ова ..игра ли е .. некои топчиња се шетаат ..и која е целта ?
 
С

Спенсер

Гостин
избришете ја наставката TXT и додатете EXE и ке се отвори...кликаш на топчињата,испуштаат чуден звук нешо и одат на друго место...:pos2::pos2:специјално за Точкест...
 
С

Спенсер

Гостин
на топчињата пишува На Точкест тонката...:uvo::uvo: така нешо
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Јако, јако и доста креативно


NOT :)
 
На врв Bottom