Игрици на интернет

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.441
Поени од реакции
7.827
Леле закон се игрите, посебно оваа коа фаќаш цура, верзија 4. Ти успеа да го победиш тој лошиот на крај???
јас за малку не успеаф, си си ги потрошив кутифчињата со лекови... не знаеф дека само тоа ке ми треба па да купам 1000, сеа ме мрзи да ја играм... ако си ја поминала дај кажувај што има... утре не сум на работа, кој ќе чека до сабота :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.441
Поени од реакции
7.827
МонстерГејм е технички понапредна игра, но јас за жал прво дознав за БајтФајт и таму имам врколак на левел 6 а на другата игра само левел 2. Инаку во МостерГејм има многу работи што се добри, како на пример додатоците за одбрана, и миленичето, и тимското групирање :)

Сепак поучен од www.outwar.com немам намера да се навлекувам премногу на овие игри. Далечната 2003 имав извонредно развиен лик во тимот што најбрзо се развиваше, но и тоа помина.... детска работа.... за жал или не најважните членови на тимот пораснаа токму во времето кога ја играфме таа игра.
R.I.P. Lords Of The Darknes (toni@lotdcrew.org) и мејлот не ми постои веќе, а не си направив бекап на пораките.
 

devicem

Машина
Член од
7 март 2006
Мислења
22
Поени од реакции
1
Tonchie gleam si se registriral..., malce tesko e na pocetok eve i ja se mucam ali posle koa ke digneme lvl ke praime clan itn.. ;)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.441
Поени од реакции
7.827
devicem напиша:
Tonchie gleam si se registriral..., malce tesko e na pocetok eve i ja se mucam ali posle koa ke digneme lvl ke praime clan itn.. ;)
Веќе има Македонски клан, јас се пријавив за членување таму.
[MKD] MACEDONIAN-WEREWOLVES е името на Кланот.
 

devicem

Машина
Член од
7 март 2006
Мислења
22
Поени од реакции
1
Tonchie напиша:
Веќе има Македонски клан, јас се пријавив за членување таму.
[MKD] MACEDONIAN-WEREWOLVES е името на Кланот.
Zaebi poso vise vlegov u eden drug a toj e 4 po red na rank skalata za werewolves...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom