Игра во Delphi

Член од
2 септември 2012
Мислења
281
Поени од реакции
54
Здраво, треба ми некој што знае да програмира во Delphi, треба ми игра која не мора да е многу сложена. Треба ми за проектна по програмирање.
 
На врв Bottom