Игор Џамбазов

M

Mussolini

Гостин
pred se izvinejte za latinicata ama tuka na ovoj kom ja nemam instalirano. znaci tipot ko e u duet so Toni Mihajlovski, nisto ne moze da go sopre i veruvam oti nieden balkanski voditel ne moze da se meri nit so Igor Djambazov nit so Toni Mihajlovski...
 
Д

Данлош Чехонте

Гостин
Правилата налагаат такво жири..... отвори било кој идол и ќе ја воочиш сличноста на сите жириа ;)
Правило да си ги дупиш колегите?
Ај да во право си... Да не беше идолов немаше да настане љубов меѓу буклето и овај трзалово, каков пример леј... посебно момент коа се караа онака „домаќински“
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Правило да си ги дупиш колегите?
Ај да во право си... Да не беше идолов немаше да настане љубов меѓу буклето и овај трзалово, каков пример леј... посебно момент коа се караа онака „домаќински“
Хејтери имало и ќе има... ако не ти одговара темата бујрум надвор :)

пс немам везе за што ми правиш муабет али темата е Игор Џамбазов.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.120
Една од малкуте личности која ги поштовам на естрадава.
Навистина одличен човек. Добар во тоа што го работи. А мило ми е што го отвори срцето и си ги раскажа проблемите со алхохолот јавно. Малку се таквите луѓе;)
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Хејтери имало и ќе има... ако не ти одговара темата бујрум надвор :)

пс немам везе за што ми правиш муабет али темата е Игор Џамбазов.
Toooooooooooooooooo!

Јас незнам што да пишам за Игор Џамбазов, неоговот име се збори само за себе.. И покрај сите пороци и глупости кои ги има правено, сите повторно уживаат во неговите дела.
Мултиталент.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Хејтери имало и ќе има... ако не ти одговара темата бујрум надвор :)

пс немам везе за што ми правиш муабет али темата е Игор Џамбазов.
Темава не е "Фан Клуб Игор Џамбазов" туку само "Игор Џамбазов", така да можат да пишуваат сите што мислат за него, позитивно и негативно.
 
Д

Данлош Чехонте

Гостин
Хејтери имало и ќе има... ако не ти одговара темата бујрум надвор :)

пс немам везе за што ми правиш муабет али темата е Игор Џамбазов.
Нема везе ради шо некако слабо IQ, иначе не сум хејтер, само сум голем фан на реалноста... Игор ги лапна јаките години коа не се конташе шо е шоумен, нема никаквви надпросечни дешавки у неговата кариера.
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782

Респект за Игор.Го може дури и ова да ги држе во неизвесност 9 мин се со цел на крај да ги прсне од смеа :)
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Нема везе ради шо некако слабо IQ, иначе не сум хејтер, само сум голем фан на реалноста... Игор ги лапна јаките години коа не се конташе шо е шоумен, нема никаквви надпросечни дешавки у неговата кариера.
Некако слабо IQ од другата страна делува... алал да ти е како процени каков човек има од другата страна и жити се откачи ми се
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Човек со многу харизма :) Претпоставувам, особина што многу му помогнала да дотурка до каде што е :)
Hats off!
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.965
беше некогаш нешто...сега е само пребледа копија....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom