Зошто сте сами?

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.765
Поени од реакции
21.161
moze i farmqcija stomotologija :)
A za c.ki i gz golemi prirodni ili vestacki? Da znam so da mu baram. Daj izbrisete sramota.
Автоматски споено мислење:



Da ne sum mu se pustila na tvojot komsija po greshka kazi da znam? Pozz i ne pishuvaj gluposti.
Gotovo, sega ke te mazime i to od karantin ;)
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Само “доктор” да бил спомна, а не спомна ништо дали требал да има пари, кола, стан, викендица или таму други богатства. Значи народе, доктор барајте кој што ќе и го “излечи вирусот” навлезен во нејзината душа!
zaso vakov muabet?
Автоматски споено мислење:

dushko doktor da ne si? :)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.765
Поени од реакции
21.161
Само “доктор” да бил спомна, а не спомна ништо дали требал да има пари, кола, стан, викендица или таму други богатства. Значи народе, доктор барајте кој што ќе и го “излечи вирусот” навлезен во нејзината душа!
A toj doktorot ima ime ili toa ne ti go spomna ? Cisto se somnevam deka bas opsto doktor bara, si bara taa specificen doktor , da me vervas.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
vo grupen chat ke ve staat cel forum kajgana ima da bide ludnica :))
i video call :) od doma ke se razveselite site za mene da vi bide pointeresen karantinot.
Автоматски споено мислење:

se molat moderatorite da gi izbrisat poslednite nekolku strani fala
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.765
Поени од реакции
21.161
i video call :) od doma ke se razveselite site za mene da vi bide pointeresen karantinot.
Автоматски споено мислење:

se molat moderatorite da gi izbrisat poslednite nekolku strani fala
Oti da go brisat? Pa ti se zalese kako 10 godini postis, ne se najde srodna dusa za tebe ustvari doktor za tebe. I sega taman se nafativme da te sparime so nekoj Ti sakas da se brisat postovite. Ti sakas uste da postis ili da se omrsis ? Vaka kako pisman adjija, sakam da e se ebam ama nejkam da mi vlezi.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Јас мислам дека конечно дојде времето кога и девојчињата почнаа да се жалат како немало дечковци за нив и како почнуваат и машкиве да им фрлаат корпи.. хехехехехехехехехе
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Јас мислам дека конечно дојде времето кога и девојчињата почнаа да се жалат како немало дечковци за нив и како почнуваат и машкиве да им фрлаат корпи.. хехехехехехехехехе
pa mashkite od sekad birale. jas ne znam so ne ti e jasno?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.227
Поени од реакции
78.810
Dr. Dre, Др. Неле Карајлиќ, Др. Франкенштајн....
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Поздрав до девојчево со песната:
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Ете напишав, да и помогнам на женската, па можеби ќе ѝ помогне некој од вас тука, ќе ѝ местите некој ваш другар-доктор, јас не можев, бидејќи мојот комшија е доктор, ама оженет е.. :)
A be decko ako ti sakase da i pomognes ke otidese kaj komsijata i ke go prasase dali saka da se razvede od zena mu a ne vaka. Sigurno ke potvrdese covekot. Nema perfekt brak.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.122
Поени од реакции
28.871
Прашањето е зошто да бидеш со било кој него ли сам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom