Зошто сте сами?

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Не бараш многу. Што е пречката да влезеш во врска? Дали премногу си пребирлива, па не им даваш шанса? Дали не ти се пуштаат момците? Дали си премногу затворена? :)
Што и да е, за тебе ќе се отвори.
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
13
Поени од реакции
20
Не бараш многу. Што е пречката да влезеш во врска? Дали премногу си пребирлива, па не им даваш шанса? Дали не ти се пуштаат момците? Дали си премногу затворена? :)
Веројатно пречката е тоа дека сум пребирлива и премногу затворена, бидејќи ми се пуштаат, но јас ретко на кого му давам шанса. Не сакам да сум таква, ама не можам да бидам со некого на сила.
 
Член од
11 јануари 2021
Мислења
63
Поени од реакции
261
Веројатно пречката е тоа дека сум пребирлива и премногу затворена, бидејќи ми се пуштаат, но јас ретко на кого му давам шанса. Не сакам да сум таква, ама не можам да бидам со некого на сила.
Дали можеби си размислила за твојата сексуална определеност?
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
13
Поени од реакции
20
Ема Ема, си дошла на “вистинското место” тука имаш кандидати колку ти душа сака, за сѐ и сешто, па таман работа ако тука не го најдеш “вистинскиот”, гледам нова си,
ќе се најде нешто и за тебе кај и да е..
Знам дека ова не е вистинското место, дека на вакви сајтови "нормални" има само 1 во 1000, но можеби ќе успеам да налетам баш на тој 1 :)
Автоматски споено мислење:

Да, да, знам затоа дојде овде.
Дојдов овде зошто е време на корона и затоа што во "вистинскиот свет" не сум налетала на вистинскиот :)
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
13
Поени од реакции
20
Дали можеби си размислила за твојата сексуална определеност?
100% сум сигурна дека сакам исклучиво машки
Автоматски споено мислење:

Секогаш е до тоа. ;)
Никогаш не сум се сомневала во мојата сексуалност. Сакам исклучиво машки.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.758
Поени од реакции
17.457
Знам дека ова не е вистинското место, дека на вакви сајтови "нормални" има само 1 во 1000, но можеби ќе успеам да налетам баш на тој 1 :)
Автоматски споено мислење:



Дојдов овде зошто е време на корона и затоа што во "вистинскиот свет" не сум налетала на вистинскиот :)
Да пробаш на тиндер, таму може ќе најдеш некој образован и паметен. Тука луѓево се претежно за секс само.
 
D

dobramuzika

Гостин
не толку многу дебел љубител на изворен рап, добар стрип и пивца, девојки ајде!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom