Зошто сте сами?

Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.339
Поени од реакции
10.260
Пази ситуација, она пред мене со едно кратко фустанче светло жолто се сеќавам, а јас со една рака преку врат со другата пикната во гаки .....ми текнува на потта и меките влакненца. И се пресекоа нозе, после ме избегнуваше некое време....да не откривам повеќе детали :D
после дојде полиција затоа ваљда
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.828
Поени од реакции
6.019
Идам со една ...она ко демек разочарана сакала дете со донатор да има, иначе докторка. Што ќе и видиш памет .... бетер од другиве :facepalm:
Има една крава, повисока една глава од мене дистрибутерка ...нејзе штом сум ја пеглал
... не е чудно што си сам, па ако вака продолжиш да ги доживуваш женските кои можеби те сакале или те посакувале, тешко дека некаде ќе најдеш паркинг!
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.238
Поени од реакции
14.263
Пази ситуација, она пред мене со едно кратко фустанче светло жолто се сеќавам, а јас со една рака преку врат со другата пикната во гаки .....ми текнува на потта и меките влакненца. И се пресекоа нозе, после ме избегнуваше некое време....да не откривам повеќе детали :D
Не, не... Тргај во темата за порно колумни и детално опиши ни ја целата случка. И многу ме интересира зошто те избегнувала после тоа, и неа да не ја разочара? :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
3.734
Поени од реакции
3.810
Сам сум зошто таа ги сакаше жалопојките од Хладно Пиво а јас панкерчините и никако не можевме да се договориме што ќе слушаме :(
 

Govinda

Луд, збуњењ, изгубљен
Член од
20 април 2014
Мислења
2.667
Поени од реакции
2.042
Сам сам зато што сам самодовољан. Е сада нисам selfsexualac, али то је друга ствар ;)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.304
Поени од реакции
4.546
... не е чудно што си сам, па ако вака продолжиш да ги доживуваш женските кои можеби те сакале или те посакувале, тешко дека некаде ќе најдеш паркинг!
Сигурно не очекуваш исто човек да се однесува спрема сите :)
Автоматски споено мислење:

Не, не... Тргај во темата за порно колумни и детално опиши ни ја целата случка. И многу ме интересира зошто те избегнувала после тоа, и неа да не ја разочара? :D
Не верувам дека зборот разочарување воопшто постоел во нејзиниот речник тогаш :)
Простичка си беше, до душа уште е....кој знае што и се вртело во глава.
Автоматски споено мислење:

после дојде полиција затоа ваљда
Малолетни си бевме :)
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.828
Поени од реакции
6.019
Сигурно не очекуваш исто човек да се однесува спрема сите :)
... јас не очекувам, туку треба така да биде доколку си џентлмен, треба кон секоја женска подеднакво да се однесуваш со респект макар и минимален, доколку не сакаш истото да го доживееш од другата страна, да и женските така се однесуваат и зборуваат (оговараат) за тебе! (без оправдување дека е ова форум, однесувањето е исто и тука и во реалноста)
... самодовербата е добра работа (посено во ова област на сексот) но има граница до каде, оти ако ја преминеш прашање на ден кога некоја ќе те „тресне на земја“ и тоа јавно пред сите, па да влезеш во некоја депресија да никој потоа не може да ти помогне!
Простичка си беше, до душа уште е....
... ама тешко карактер се менува! :cool:
 

Govinda

Луд, збуњењ, изгубљен
Член од
20 април 2014
Мислења
2.667
Поени од реакции
2.042
... јас не очекувам, туку треба така да биде доколку си џентлмен, треба кон секоја женска подеднакво да се однесуваш со респект макар и минимален, доколку не сакаш истото да го доживееш од другата страна, да и женските така се однесуваат и зборуваат (оговараат) за тебе! (без оправдување дека е ова форум, однесувањето е исто и тука и во реалноста)
... самодовербата е добра работа (посено во ова област на сексот) но има граница до каде, оти ако ја преминеш прашање на ден кога некоја ќе те „тресне на земја“ и тоа јавно пред сите, па да влезеш во некоја депресија да никој потоа не може да ти помогне!

... ама тешко карактер се менува!:cool:
Јеси досадна мајке ти космичких размера! Јебао те џентлмен, јебала те култура. Заболе че га курац ако га тресне.
Ја чу га извучи ако случаааајно упадне у депресију. Чуј ту! Упао би у депресију! :popce:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.828
Поени од реакции
6.019
Јеси досадна мајке ти космичких размера! Јебао те џентлмен, јебала те култура. Заболе че га курац ако га тресне.
Ја чу га извучи ако случаааајно упадне у депресију. Чуј ту! Упао би у депресију! :popce:
... кој ти е враг шефе? :toe:
 
Член од
4 септември 2017
Мислења
285
Поени од реакции
231
Се согласувам со дел од твојот коментар @bijons ама јас би рекол дека девојките се тие кои во поголема мера озборуваат во вакви случаи. Инаку твојата почит треба да ја заслужи девојката или дечкото. Патем во обична конверзација јас не гледам дали соговорникот е машко или женско, туку дали ја заслужува мојата почит после проценката на нејзиниот или неговиот карактер. Како се однесуваат кон мене, така се однесувам јас кон нив. Многу едноставно е. Од друга страна мислам дека @Govinda и @Bodhidharma тераат мајтап во поглед на темава.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.828
Поени од реакции
6.019
Се согласувам со дел од твојот коментар @bijons ама јас би рекол дека девојките се тие кои во поголема мера озборуваат во вакви случаи. Инаку твојата почит треба да ја заслужи девојката или дечкото. Патем во обична конверзација јас не гледам дали соговорникот е машко или женско, туку дали ја заслужува мојата почит после проценката на нејзиниот или неговиот карактер. Како се однесуваат кон мене, така се однесувам јас кон нив. Многу едноставно е. Од друга страна мислам дека @Govinda и @Bodhidharma тераат мајтап во поглед на темава.
... и да ја заслужува или не почита, нивото треба да си го зачуваме, ако сме нешто „над“ барем јас така размислувам, никој не е идеален/а, ако мушкото наоѓа сто причини зошто, јас ќе најдам 101, затоа, се однесува за темава!
 
Член од
15 април 2019
Мислења
252
Поени од реакции
200
... и да ја заслужува или не почита, нивото треба да си го зачуваме, ако сме нешто „над“ барем јас така размислувам, никој не е идеален/а, ако мушкото наоѓа сто причини зошто, јас ќе најдам 101, затоа, се однесува за темава!
Abe koe nivo koja kultura vospitanie dobrina barash u denesno vreme se otideno u picku mater. Ako mu e stalo ke se ligavi ke pagja u nesves ako ne mu e ke te bode i se ke mu smeta. Prosto e neli taka?
A inace za pod za nad koga kako barem so se tice sex.:)
 

Govinda

Луд, збуњењ, изгубљен
Член од
20 април 2014
Мислења
2.667
Поени од реакции
2.042
... кој ти е враг шефе? :toe:
Сам себи сам враг, а богами и теби...Него зашто избегаваш да кажеш о себи на овој теми? Зашто си ти сама? А? Ружна, дебела, превелике сисе, превише секси, ово , оно, а? Хајде пуцај баш овде. А не да отвараш теме у којој тражиш жигало!
 
На врв Bottom