Зошто сте сами?

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Зошто не читаш убаво...јас не мислам ништо, едноставно велам дека си млад да фрлаш пари а не дека си шворц, не сум видовита Ванѓа...
Твоите прашања и одговори ми се доказ дека не се работи за постара зрела особа(јас сум во оваа категорија)...
И зошто мислиш дека ние само нешто мислиме, ете смисли си сам што ти е ќеиф .
А што значеше ова?

Првин напиша: Скапа варијанта му даваш
После ова следуваше: Не не, душо...сакам да кажам дека тешко ќе најде пари, а и зошто да плаќа за секс!?

Мене во најмала рака ова ми личи на провокација односно на еден вид исмевање. Извини ако погрешно сум те разбрал ама така го перцепирав ова.
 
A

Aexil Kong

Гостин
Кој е расположен за раменувње мислења на оваа тема и доколку има само малце слободно време може да ми пише во порака, имам неколку прашања, не ми е за јавно истакнување овде.
 
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
112
на кој јазик збориш бре дете?

Ова да не е оној белтерски јазик од Експанс?
Некој артист за собирање на девојки заинтересиран за друштво со поддршка за собирање на девојки и собирање на девојки вечерва?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.918
Некој артист за собирање на девојки заинтересиран за друштво со поддршка за собирање на девојки и собирање на девојки вечерва?
Сепак, what the fuck?
Каков е овој избор на зборови?
Како да зборуваш за некој документ у општинско собрание што треба да се верифицира.
:lolzz:

Бог да чува...
 
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
112
Сепак, what the fuck?
Каков е овој избор на зборови?
Како да зборуваш за некој документ у општинско собрание што треба да се верифицира.
:lolzz:

Бог да чува...
PUA е сериозна работа господине Дондарјон.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.069
Поени од реакции
19.838
Некој артист за собирање на девојки заинтересиран за друштво со поддршка за собирање на девојки и собирање на девојки вечерва?
Јас сум артист. Ако ти брка работа con artist, ти стојам на располагање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom