Зошто нема powerlifting натпревари во МК?

D

DAoliHVAR

Гостин
Bolje na ucebnik nego na maalskiot fraer so pred 20 godini vezbal i se znae(od kade sto tebe ti e celo znaenje ocigledno).tezok idiot si so e ocigledno po nacinot na zboruvanje
Ova e posledniot reply od mene kon tebe bye bye idiot :).
Aj da se vratime na temata.mj ako imas informacii za vakvo neso pisi
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Bolje na ucebnik nego na maalskiot fraer so pred 20 godini vezbal i se znae(od kade sto tebe ti e celo znaenje ocigledno).tezok idiot si so e ocigledno po nacinot na zboruvanje
Ova e posledniot reply od mene kon tebe bye bye idiot :).
Aj da se vratime na temata.mj ako imas informacii za vakvo neso pisi
вистината много боли тоа е и овакви реакции предизвикува не знаеш како и што да пишеш пошто толку располагаш со фонт на зборови и толку знаење имаш акумилирано.
Него powerlifting нема у Македонија има само дизање на бенч што се одржува секоја година заедно со националното првенство во бодибилдинг Македонија.И награди ти се симболични диплома.
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Ако има некој доста упатен во powerlifing нека ми пише ПП, ме интересираат некои работи. :)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Ако има некој доста упатен во powerlifing нека ми пише ПП, ме интересираат некои работи. :)
ти пишав јас, и еве пинг до
@Mj :)
Ако може да не остане на ПП, отворете една тема за Powerlifting, и јас сум (a верувам и куп други) заинтересиран да научам нешто на темата . :icon_lol:
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
и јас сум за да се отвори тема за powerlifting треба да се организираме
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
754
Поени од реакции
212
Ако некој е заинтересиран слободно нека ми пише ПП, ретко се ставам на форумов, ама ми пристигнува mail кога некој ПП ќе ми прати, така да релативно "брзо" враќам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom