Зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки?

Půtîñöt

Претседател
Член од
2 април 2020
Мислења
733
Поени од реакции
496
Се пазат многу, а и генерално се попаметни од нивните мажи зелките и тоа доста. Арно ама не е паметно да оставиш доверба и живот у нејзини раце, затоа само со шкрапало се оди у таква мисија ако некад решиш. Што е лудо, ама за пичка се правеле и полуди работи.
Ептен глупо ми е, а и се коси со моите кодекси на однесување, да ви дадам по некој скриншот ќе умрете од смеење. Какви планови крои за да се изебеме негде тоа е лудорија, од WC у маркет до што знам што :LOL:
Смешки, ама некако станува интересно и предизвик.....еби му мајката, у право си да не се замара човек и да си седи мирен....што и го правам.
Ја ти викам тоа што, тија си праа Бајрам на паметот ама е**ш му матер, знам уште ова ми кажувал дедо ми. Имало тука од кај сум јас еден ваков тие шо биле у странство тој им ги чукал ама се разчуло тоа и коа дознал некој си тамо Љурзим му го нанил мамицата го отепал. Ја знам све тоа со нив како иде живам со нив, само пази ќе ти даде еднаш ама после ако не сакаш ти или неможеш па ќе ти се заканува да и мо**ам тоа пич***икот. Нашите се посигурни има пуно сега малку летаат со паметот све по пари ама се наоѓа по некоја вамо тамо.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.684
Поени од реакции
2.520
да ви дадам по некој скриншот ќе умрете од смеење. Какви планови крои за да се изебеме негде тоа е лудорија, од WC у маркет до што знам што :LOL:
teach us the ways senpai :cuc:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
teach us the ways senpai
Една многу беше заљубена у куров, ме будеше ноќе ....најверојатно што не ми е сечен господ знае.
Ми вика на мој муш му е пола од тфој :LOL:
И се трефнал може некој со мало куре....не дека мојов е Секвоја Гигантеа ама јбг.
И доста е, ќе се покајам ако продужам да пишувам. :D
 

Půtîñöt

Претседател
Член од
2 април 2020
Мислења
733
Поени од реакции
496
Една многу беше заљубена у куров, ме будеше ноќе ....најверојатно што не ми е сечен господ знае.
Ми вика на мој муш му е пола од тфој :LOL:
И се трефнал може некој со мало куре....не дека мојов е Секвоја Гигантеа ама јбг.
И доста е, ќе се покајам ако продужам да пишувам. :D
ПОСЛЕ ЕБЕЊЕ НЕМА КАЕЊЕ :pos:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Vo sredno odev 6 meseci so devojka od kisela voda site ja vikaa Endi i na fb (togas nemase insta twiter i dr sranja) bese potpisana umetnicko ime i prezime i ubavo si ziveevme u vrskata bese liberalna, ali od koa raskinavme doznav deka se vika Elinda, a sekogas mi vikase idam kaj vujko mi i baba mi vo Çair na gosti, i koga bese veligden ne dojde u crkva ko bajagi zaspala ne znam ti sto, i sega koga gi vrzuvam rabotite mozno e da bila albanka, ima familii albanci sto ziveat vo kisela voda.. do den denes misterija mi e dali e albanka ili ne
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.933
Поени од реакции
17.644
Vo sredno odev 6 meseci so devojka od kisela voda site ja vikaa Endi i na fb (togas nemase insta twiter i dr sranja) bese potpisana umetnicko ime i prezime i ubavo si ziveevme u vrskata bese liberalna, ali od koa raskinavme doznav deka se vika Elinda, a sekogas mi vikase idam kaj vujko mi i baba mi vo Çair na gosti, i koga bese veligden ne dojde u crkva ko bajagi zaspala ne znam ti sto, i sega koga gi vrzuvam rabotite mozno e da bila albanka, ima familii albanci sto ziveat vo kisela voda.. do den denes misterija mi e dali e albanka ili ne
Па најди ја сега на фб и ќе провериш.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.299
Поени од реакции
4.680
Vo sredno odev 6 meseci so devojka od kisela voda site ja vikaa Endi i na fb (togas nemase insta twiter i dr sranja) bese potpisana umetnicko ime i prezime i ubavo si ziveevme u vrskata bese liberalna, ali od koa raskinavme doznav deka se vika Elinda, a sekogas mi vikase idam kaj vujko mi i baba mi vo Çair na gosti, i koga bese veligden ne dojde u crkva ko bajagi zaspala ne znam ti sto, i sega koga gi vrzuvam rabotite mozno e da bila albanka, ima familii albanci sto ziveat vo kisela voda.. do den denes misterija mi e dali e albanka ili ne
Не ја примети у таа фацата дагестанска?
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Не ја примети у таа фацата дагестанска?
имате и вие добри пички.
Да не беа против нејзините,јас сакав да ја женам Јасмина,ме болеше кур што беше муслиманка,никад не ми било битно...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Не ја примети у таа фацата дагестанска?
Verojatno nejzinite bea stari skopjani, a ne kosovari dojdenci..
Автоматски споено мислење:

Па најди ја сега на фб и ќе провериш.
Sega (pred 3-4 god) se omazi i go nosi prezimeto na mazot - makedonec.. inace celo vreme i bese umetnickoti ime
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.840
Генерално луѓето што си сакаат се утепуваат од ебење без да гледаат вера нација години и слично. Е сеа што некој не може да си најде нешто за ебење па му се криви „македонките што се плескале со албанци“ или „албанките што се плескале со македонци“ е сосем друг муабет.
Исто важи и за жените...

А за меѓу етнички врски, бракови итн не би сакал да коментирам, риплејот е само заради болдираното. (да не бидам лошо сфатен)
Нема врска етникум, ако парот има во глава малку повеќе од хрчак може да успее, јас сум во меѓуетнички брак и засега не би менувал ништо како што пееше Јуре Стублиќ "за милијарду долара" :)
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Нема врска етникум, ако парот има во глава малку повеќе од хрчак може да успее, јас сум во меѓуетнички брак и засега не би менувал ништо како што пееше Јуре Стублиќ "за милијарду долара" :)
дечиња,имате?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom