Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
Јас од нив открив и дека имам еректилна дисфункција и низок тестостерон. Пошто сум се вакцинирал.
Еден ден ќе се увериш дека се ова е точно.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.840
Посебно рапав јазик ако осетам :D
Нема врска тоа гревови, секое мушко е со тој памет, фората е што си имаме сите некои кодекси на понашање па не е куплерај светов.
Не ќе да е "секое мушко со тој памет ехехе" сеа ако тебе те пали све што има пулс, а и да нема пулс би го ставил само да не те види никој претпоставувам, не го проектирај тоа на цела машка популација.
А коза, офца, крава ова она, криза фаќа, јајца отечени, би им го закачил?
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
лош момак е типче што не се вакцинира и не живее за другите, идивидуалист како дамби, со мала анархистичка жичка
Знаев дека анархистите ќе ме упропастат! :(
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.108
Поени од реакции
10.410
На форумот нема лош момак а Рон самиот кажа дека живее у детската. Туку донт гет ми стартед за мушкото его, у константно докажување на тате дека е јак маж. Ти шо ќе кажеш за вас женките, има ли нешто негативно?
ок мажи на форумот и доброто момче Рон.

Што да кажам? Жена што може да истрпи за убавина, маж не трпи ни за здравје :D.
Сувопарни муабети не сакам. Женски шовинисти исто толку одвратни ми се колку и машки шовинисти.
 
Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
ок мажи на форумот и доброто момче Рон.

Што да кажам? Жена што може да истрпи за убавина, маж не трпи ни за здравје :D.
Сувопарни муабети не сакам. Женски шовинисти исто толку одвратни ми се колку и машки шовинисти.
Не шовинисти, реалисти, сите имаме тачки, нема поарен пол само ни се различно манифестирани заебите ради различната природа. Кога еден ден ќе си ги прифатиме тогаш ќе напредуваме и ќе си помогнеме меѓусебно. Во унијата се расте.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Добриот момак почнува да ебе јако троа покасно шо е разбирливо, он покасно почнува да ебе. Еден ден Рон може да биде секс машина.
Во право си, не знаеме дали Ронче ќе биде лошо или добро момче, чекај прво да влезе во пубертет.
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
749
Поени од реакции
995
Ако ја тегниш за коса кучката дур ја лупаш + и маваш шамари, се сметаш за лош момак или насилник ?
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.298
Поени од реакции
7.257
Обично на добрите момци им треба еден месец допишување и неколку излагања за да пробаат било што, за тој временски интервал, убава девојка ќе излезе со пет, шест лоши момчиња. Ова го имам зборено и со еден мој пријател што е дефиниција за добар момак ама не сфаќа :))
Ако се допишува месец дена, можноста да проба нешто е еднаква на 0,0000001 %
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Ај одбери ме мене, еве на невидено ја те бирам тебе вечер да се изебеме. Мене не ми е проблем како изгледаш, уствари и со врзани очи би се нафатил....мртов сериозен сум ако мислиш дека се заебавам.
... ми се допаѓа како размислуваш јавно, автоматски те прави лошо момче ама воедно и алфа мажјак, со таков изненадувачки потег всушност правиш веднаш селекција на женски кои се силни на уста, ама не и на дело, но внимавај некогаш можеш да се зезнеш, па да доживееш сексуален дебакл, не ти лично, тебе ќе ти помине, туку брат ти доле ќе го труматизираш, па ќе ти откаже љубов кога највише ќе ти треба,
ова...онака како совет, зошто мислам дека не си лошо момче! :X3:
 

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
291
Поени од реакции
415
Ова е толку многу точно и поткрепено со научни студии но ете, некои прости луѓе ќе се смеат :)
Хуморот ги релаксира незгодните ситуации,имав комшија кој секад на смеење викаше курва плакаш за една вечер а жена цел живот хахаха.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom