Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
nema vrska ova so mene, ednostavno mi skurci da te citam kako se ligavis ovde i resiv da ti kazam ona sto treba da go slusnes, moze pogrubo ali e vistinata... tough love sto vikaat ovde.

ne go branam, ne mu ja znam situacijata ni tvoja ni negovata i iskreno ne mi ni interesira. vasa rabota si e, nema sto na forumov da ni ja reportiras sekoja sitnica. pobara mislenje, dobi nekolku, pravi so ke pravis od tuka nataka ali prekini da se ponizuvas pred se za tvoe dobro.
ne me zali de tolku ti se svigjam?!
Автоматски споено мислење:

Ne me zali de tolku ti se svigjam?!
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Abe jas koga mu vikav ajde on ne pa ne sega vishe kasno :)
Mala sala jas majka ne sum mu ke si najde on vrsnicka ubav pameten dobar se naj momak tuka ete ima zenski kolku ti dusha saka neka gi pomine niv ko za pocetok da ne go jadam ziv ne za drugo malku iskustvo neka stekne pa posle
Ти благодарам на убавите зборови. :love:

Одма првата последователна порака ти беше "не можам, тешко ми е", од старт се откажуваш да имплементираш одредени промени во твојот пристап и твоето однесување. Мора да промениш нешто!

Да, запознаен сум со твојата животна приказна, плус си фино и привлечно девојче, не знам зошто самата на себе си правиш сопки. Моите совети, како и на сите останати, се најдобронамерни. Ги читам, тие се реален приказ за генералната перцепција околу целокупното твое љубовно патешествие кое го споделуваш на форумов. Самата себе се измачуваш. Зошто? Мора и да продолжиш напред во животот, а гледам дека си подготвена да најдеш момче и да влезеш во врска.

Толку од мене! :backa:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.308
Поени од реакции
22.593
I plavushi da bidat plus azijatkite taka?!
nit sum takva nit bi ti dala nit niso samo muabet si praime de odma se naljuti :)
seriozen bev za azijatkite, belkinji u princip ne sakam, retko, epten retko nekoja da mi se dopadne ali i togas toa ne e fizicka privlecnost nego emocijalna. Ti si DALEKU od toa, se odnesuvas ko nekoja popalena 8mo odelenka a vikas si 30+ godini....

ne se lutam, probuvam da ti dolovam sto gresis i sto da smenis, nitu mi e do muabet so tebe nitu me interesira tvojata ljubovna odiseja zemi sredi se dur seute imas vreme najdi si go dostoinstvoto i prestani da se ligavis, izlgedas ocajno. ne mi e cel da te vregam, sfati go ova kako sakas...
 
Последно уредено:
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Ти благодарам на убавите зборови. :love:

Одма првата последователна порака ти беше "не можам, тешко ми е", од старт се откажуваш да имплементираш одредени промени во твојот пристап и твоето однесување. Мора да промениш нешто!

Да, запознаен сум со твојата животна приказна, плус си фино и привлечно девојче, не знам зошто самата на себе си правиш сопки. Моите совети, како и на сите останати, се најдобронамерни. Ги читам, тие се реален приказ за генералната перцепција околу целокупното твое љубовно патешествие кое го споделуваш на форумов. Самата себе се измачуваш. Зошто? Мора и да продолжиш напред во животот, а гледам дека си подготвена да најдеш момче и да влезеш во врска.

Толку од мене! :backa:
Si se ispofalivme koga na drugite ne im teknuva neli taka?! :)
Fala i na tebe za ubavite zborovi ete devojkite neka gledaat deka ima i dobri momci na forum ne se site loshi ko tebe :)
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
Si se ispofalivme koga na drugite ne im teknuva neli taka?! :)
Fala i na tebe za ubavite zborovi ete devojkite neka gledaat deka ima i dobri momci na forum ne se site loshi ko tebe :)
Жено, прочитав нешто што си пишала. Ај малце поработи на самодовербата.
Еве ја нова година, new year, new me shit. Пробај
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.651
Поени од реакции
34.936
Si se ispofalivme koga na drugite ne im teknuva neli taka?! :)
Fala i na tebe za ubavite zborovi ete devojkite neka gledaat deka ima i dobri momci na forum ne se site loshi ko tebe :)
И како после да не влечат заклучоци дека девојките не ги сакаат добрите момчиња?
Го пофали, и му збрца корпа :D
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.953
Поени од реакции
17.712

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Дена остај ги што ти зборат, паркирај му се пред куќа и демни го копилето. Неможе да те искине од ебење и да те фрли ко треторазредна пачавра. Ти си заслужуваш следовање пак и пак и пак. Никако не дозволувај ова форумскиве циници да те оттргнат од тој набрекнат со вени стап кој очигледно прејако те пенетрирал што те натерало да дојдеш тука да си ја отвориш…душата. Ни на крај памет да ти текне да се повлечеш, тоа седло е твое и ти ќе го јаваш секојдневно додека те држат препоните и карлицата!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.604
Поени од реакции
34.798
Дена остај ги што ти зборат, паркирај му се пред куќа и демни го копилето. Неможе да те искине од ебење и да те фрли ко треторазредна пачавра. Ти си заслужуваш следовање пак и пак и пак. Никако не дозволувај ова форумскиве циници да те оттргнат од тој набрекнат со вени стап кој очигледно прејако те пенетрирал што те натерало да дојдеш тука да си ја отвориш…душата. Ни на крај памет да ти текне да се повлечеш, тоа седло е твое и ти ќе го јаваш секојдневно додека те држат препоните и карлицата!
...блазе си ви, се замислувате како некои пастуви од камено доба па ја влечете жената од коса во пештерата како трофеј, ептен од почит кон Дена инаку ќе пишев два три збора околу тоа колку несозреани мажи, па уште ,, ќе ,,искинеле,, од ебење :pos:,

...инаку нет запознавање и сајбер секс се најлоши работи што може да ја збунат психата доколку нема крајно на живо запознавање и тлее така само платонски, да се замислува нешто како што не е, па одозгора да се заљуби човек на невидено, а ваму набрекнати вени, научна фантастика сон на секој маж... а бе ај во денешно време да има немажени чупи од што ги нема мажите како мажи, ќе скинеле тие од ебење :lolzz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom