Зошто ви е убаво лице, ако имате големи гради?

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Добро ова не се големи гради! Ова ти е исто како девојкиве да си носат плакар закачен на вратот :pos2:
Не би го менувала лицето за поголеми гради, убави си ми се :)
од кај знаеш
тоа треба ја како компетентен да оценам
да се јавиш на проценка, па после откога ќе ти дадам сертификат, ќе можеш да се фалиш дека ти се убави:wink:

Инаку, ј*би ме, можда сум луд ама секогаш сум преферирал убаво лице пред големи гради. Сеа ај да не бидам ептан мали, таман, да ги собира в рака. Ергономски дизајнирани :D
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
од кај знаеш
тоа треба ја како компетентен да оценам
да се јавиш на проценка, па после откога ќе ти дадам сертификат, ќе можеш да се фалиш дека ти се убави:wink:

Инаку, ј*би ме, можда сум луд ама секогаш сум преферирал убаво лице пред големи гради. Сеа ај да не бидам ептан мали, таман, да ги собира в рака. Ергономски дизајнирани :D
Ти па да не работиш во млекара :wink:

Ергномски што ќе ти се, не е ова маус па цело време раката таму да ја држиш... ќе си ги приспособиш онака на периоди во денот :)
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
од кај знаеш
тоа треба ја како компетентен да оценам
да се јавиш на проценка, па после откога ќе ти дадам сертификат, ќе можеш да се фалиш дека ти се убави:wink:

Инаку, ј*би ме, можда сум луд ама секогаш сум преферирал убаво лице пред големи гради. Сеа ај да не бидам ептан мали, таман, да ги собира в рака. Ергономски дизајнирани :D
Абе ако се градите ракоисполнителни за една просечна машка рака, тогашне се мали гради во никој случај.

Шо бе гради лице...нели карактер? :)
Абе дете, толку ли не научи дека кога во машко друштво ќе се рече дека некоја има добар карактер, значи во превод дека е надарена?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Ако има големи и убави гради - не и треба ни глава
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Најновиот изум на научниците за чистење на лицето од акни......
Шетајте се голи,никој нема да ги примети:smir:

Шала на страна,фаца е убадливо на првото место,градите се само голем плус,или помал плус,зависи колкави се хахаха
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
31
Поени од реакции
1
Ццц Цицлестата Џордан уште ја нерекле ајде требало прецицлестата Џордан.Стварни има огромни гради ко што вика Јецилејди.

А дали би го замениле убавотот лице за големи гради и и обратно?

Убаво лице за гради не би го заменила, а обратно можеби ако сум ептен грда :toe:
pa mozebi i si:vozbud:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Убаво лице + добро обликувани (не мора преголеми) гради = перфекција :)
Али не можам да правам нешто со некоја ако нема убаво мило лице па без разлика колкави и колку добри цицки да има
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Мразам големи цицки.Нормални , како што дала мајка природа.Најубаво да ми легне на рака и да не прелива од страна и меѓу прсти.:)
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
убавината е минлива ствар. Карактер ипак.:helou:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Не е се до градите,што ако има убави гради ако фацата и е грда
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Ako ima golemi cicki drugoto se zanemaruva....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom